Акумуляторні батареї HoppeckeАкумуляторні батареї Хоппеке випускаються німецькою компанією з 1927 року. Hoppecke є торговельною мережею і включає виробничі майданчики в кількох державах. Високу репутацію вдалося досягти за рахунок відмінної якості продукції та широкого асортименту практично для будь-яких сфер застосування.

Акумуляторні батареї Hoppecke і їх переваги

Асортимент компанії включає кілька типів АКБ. Залежно від того, який тип електроліту використовується, виділяються батареї AGM (термін експлуатації до 12 років), GEL системи (термін роботи до 18 років) та акумулятори з рідким електролітом (гарантія на 25 років).

АКБ Хоппеке мають такі технічні особливості та плюси:

  • Npower: не вимагає доливання води, має стовідсотковий захист від короткого замикання;
  • OpzV: відрізняється тривалим терміном служби при високих показниках безпеки за рахунок зниження обсягу газів і аерозолю, що виділяються, а також застосуванням сплаву зі свинцю і кальцію;
  • Pcom SB/HC: це необслуговувані АКБ Хоппеке з ізольованою системою перемичок і стовідсотковою вибухобезпекою;
  • OSP: створені за системою з мінімальним вмістом небезпечних металів і тривалим терміном служби;
  • Pbloc OPzV: гелеві моделі з тривалим періодом експлуатації та надійним захистом від короткого замикання;
  • OpzS: ідеально підібраний сплав, також використовується система ізольованих перемичок;
  • GroE: найкращі характеристики з усіх АКБ, термін служби до 25 років;
  • Ogi bloc: найновіша система електродів і надійний захист від замикання.

Акумуляторні батареї Хоппеке знайшли застосування в таких напрямках: як забезпечення стабільності на лініях живлення, захист від перебоїв і відновлюваних джерел, а також на виробництві, де використовується техніка з електроприводом.

Чому варто звертатися до ТОВ «СЕЛКОМ ЕЛЕКТРОНІК»

ТОВ «СЕЛКОМ ЕЛЕКТРОНІК» спеціалізується на проектних та інжинірингових роботах і постачанні обладнання для електропостачання підприємств. За роки роботи ми налагодили надійну систему постачання, а досвід співробітників дозволяє знаходити рішення для будь-якої галузі застосування. Якщо на перше місце ви висуваєте надійність бренду і тривалий термін служби, ми пропонуємо вам придбати акумуляторні батареї Hoppecke. Для оформлення замовлення достатньо зателефонувати за телефонами: (044) 277-62-80, (044) 277-62-81.

Аккумуляторные батареи
Преобразователи
Проектные работы
Производители