Автономні інвертори

Автономные инверторы

Сучасні прилади, що конвертують струм із постійного в змінний та працюють на навантаження, яке не має іншого джерела електроживлення, називаються автономні інвертори. Вони працюють у системах гарантованого безперебійного живлення, використовуються в електротранспорті, сонячній енергетиці, електротермічних процесах: індуктивному нагріванні, плавці, загартуванні та інших сферах.

Автономні інвертори: основні вимоги та види пристроїв

Залежно від сфери застосування вимоги до пристроїв можуть дещо відрізнятися, але до основних з них належать:

 • ефективність перетворення, високий рівень ККД;
 • можливість регулювання напруги на виході;
 • наявність необхідної форми напруги;
 • малогабаритні розміри.

Весь арсенал виробів автономного типу відрізняється:

 • схемами перетворення, електроживлення, кількістю фаз;
 • способом комутації:
  1. вентилі, керовані конденсаторами, які підключені паралельно;
  2. перетворювачі з послідовним підключенням;
  3. з керуючими ланцюгами, оснащеними транзисторами та ДОТ.

Найважливішим фактором поділу автономних інверторів є характер електромагнітних процесів, що проходять. За цим критерієм пристрою відносять до АІ струму або АІ напруги. Існують ще резонансні види інверторів, але їх застосовують дуже рідко, переважно в електротермії.

У конструкціях автономних перетворювачів перемикаючими елементами служать транзистори та тиристори одно- та двоопераційного типу. У малопотужних пристроях здебільшого застосовують транзистори, а тиристорами оснащують інвертори напруги, а також регульовані АІ.

Перетворювачі для сонячних модулів

Обов'язковий компонент у системах сонячних електростанцій – перетворювач. Його призначення – конвертування виробленого фотоелектричними модулями постійного струму в одно- або трифазний змінний. Автономні інвертори, які не підключені до загальної мережі, працюють у зв'язці з АКБ, які накопичують електроенергію. Така генерація дозволяє забезпечити живлення електроприладів та техніки житлового будинку, офісу, комерційного об'єкта, створивши систему автономного електропостачання. Друга важлива функція автономних інверторів АІН – корекція напруги, її стабілізація, яка може здійснюватися трьома способами за вхідною, вихідною напругою або силовою схемою інвертора.

Вироблені виробниками моделі комплектуються різними контролерами та додатковими захисними пристроями, поєднують функції перетворювача, контролю заряду акумуляторів від фотопанелей. Захист контролера заряду оберігає пристрій від перевантажень, перенапруги або недостатньої напруги батарей, короткого замикання, перегріву. Сонячні автономні інвертори наділені вбудованим захистом від пилу, можуть оснащуватися РК дисплеєм, за допомогою якого можна не тільки переглядати, але й конфігурувати основні параметри електростанції.

Автономні інвертори від «Селком Електронік»

Сфера діяльності нашої компанії охоплює постачання різноманітного електротехнічного обладнання, його ремонт та обслуговування. У нас ви можете придбати готові системи гарантованого електроживлення та окремі компоненти: акумуляторні батареї, автономні інвертори, випрямлячі та інші пристрої.

Для клієнтів відкрито сервісний центр, в якому наші висококваліфіковані майстри проводять діагностику обладнання та необхідні ремонтні роботи. Тут ви отримаєте професійну консультацію з будь-якого питання, що вас цікавить.

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція: літієві акумулятори, інвертор, електрощитове обладнання, щиток розподільчий, гелеві акумулятори ціна, інвертор 12 220в, розподільчі щити, інвертор струму, щит постійного струму, щити розподільчі електричні, електрощитове обладнання виробництво, авіаційні батареї, авіаційні батареї varta, щити змінного струму.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники