Авіаційні батареї

Авиационные батареи

Серед розробників і виробників акумуляторів (авіаційні батареї) одне з провідних місць на світовому ринку займає німецька компанія Hawker GmbH (раніше VARTA Batterien AG). Її продукція відрізняється найвищою якістю та надійністю. Авіаційні батареї цієї німецької фірми успішно використовуються авіакомпаніями цивільного флоту та військово-повітряними силами багатьох країн, зокрема й в Україні.

Авіаційні батареї

Авіаційні акумулятори Hawker GmbH: особливості

За призначенням авіаційні батареї Hawker поділяються на дві групи:

  • Бортові – встановлюють на літаках і вертольотах. Батареї виконують функції автономного запуску авіаційних двигунів, підтримують роботу важливих споживачів при виході з ладу генераторів, покривають піки струму, коли вмикаються потужні бортові приймачі електроенергії.
  • Аеродромні – монтують на наземних засобах обслуговування польотів. Служать для запуску авіадвигунів, забезпечують живленням обладнання при технічному обслуговуванні літаків і гелікоптерів на землі.

Авіаційні батареї торгової марки Hawker характеризуються високими параметрами потужності та надійності, мають у маркуванні позначення H1С. У конструкції використано вдосконалений сепаратор з хорошими показниками стабільності. Конструктивний елемент з успіхом пройшов випробування відповідно до методик МЕК і з гідністю витримав іспит на стійкість до теплового розгону під час заряджання акумулятора, що проводиться фахівцями Бундесверу.

Батареї Hawker, що випускаються для авіаційної галузі, характеризуються:

  • добрими пусковими характеристиками;
  • нетрудомісткістю в обслуговуванні;
  • ремонтоспроможністю з можливістю заміни 5–7 елементів за весь експлуатаційний період;
  • тривалим терміном служби з технічного стану (7–10 років);
  • періодичністю заряду батарей 1 раз на 3 місяці (при нальоті до 600 годин) та КТЦ один раз на рік;
  • значним температурним діапазоном роботи зі збереженням усіх параметрів;
  • оптимальним часом відновлення електричних характеристик після запуску двигуна;
  • 5-річним терміном зберігання.

Весь період експлуатації акумуляторні батареї Hawker не потребують зміни електроліту. Для заряду підходить стандартне обладнання АЗС авіапідприємств України та СНД.

Наші пропозиції

Якісні авіаційні батареї – запорука надійної роботи повітряних суден і безпеки їхнього польоту. У нашому асортименті авіаційні батареї торгової марки Hawker, які призначені для експлуатації в літаках і вертольотах як виробництва СРСР/СНД, так і європейського та американського.

Для технічного обслуговування авіаційних акумуляторів рекомендуємо придбати відповідний набір інструментів. У польових умовах раціонально використовувати переносний зарядно-розрядний пристрій UL-10 (мікропроцесорний стенд модульної конструкції на напівпровідниках). Необхідним компонентом обслуговування є також мастильний матеріал «Байсилон». Ці товари входять до переліку продукції, що поставляються нами.

ТОВ «СЕЛКОМ ЕЛЕКТРОНІК», є авторизованим постачальником обладнання (авіаційні батареї) виробництва фірми Hawker GmbH в Україну. Наша компанія також має акредитацію в системі Укроборонпром як постачальник автономних джерел струму.

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція: літієві акумулятори, інвертор, електрощитове обладнання, щиток розподільчий, гелеві акумулятори ціна, інвертор 12 220в, розподільчі щити, інвертор струму, щит постійного струму, щити розподільні електричні, автономні інвертори, електрощитове обладнання виробництво, авіаційні батареї varta, щити змінного струму.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники