Акумуляторна батарея

Акумуляторна батарея

Будь-яка галузь промисловості та виробничої сфери використовує резервні джерела електроживлення – акумуляторні батареї. Вони відрізняються параметрами ємності, габаритами, типом. За призначенням АКБ поділяють:

  • на стаціонарні промислові різного типу та потужності;
  • тягові, призначені для безперервної роботи транспорту, складської, вантажної та прибиральної техніки, що функціонує на електричній тязі;
  • авіаційні бортової та аеродромної групи.

Акумуляторна батарея найкращих брендів від «Селком»

Компанія «Селком» має широкий асортимент АКБ кращих марок і пропонує покупцю:

  1. Продукцію німецького виробника Hoppecke Batterien, яка представлена ​​стаціонарними герметизованими свинцево-кислотними моделями різного діапазону ємності. Акумуляторна батарея даного типу стійка до глибоких розрядів, дозволяє горизонтальну установку і відноситься до типу, що не обслуговується. З заводського конвеєра сходять також АКБ малообслуговувані на рідкому електроліті. Хороша акумуляторна батарея дозволяє створити надійні системи аварійного електропостачання, зв'язку, телекомунікацій. Пристрої також встановлюють протипожежні та охоронні системи. Експлуатаційний термін виробів залежить від конкретної моделі та знаходиться в діапазоні від 6 до 15 років.
  2. Вироби польської марки Bater. Це моделі тягових акумуляторних батарей, які відрізняються високими стандартами якості та підходять для різних видів вантажно-складської, клінінгової та іншої спецтехніки. Акумуляторна тягова батарея Bater відрізняється високими показниками потужності і чудово працює в різних режимах експлуатації.
  3. Акумуляторна батарея Hawker різного призначення: супер надійні для авіаційної галузі, стаціонарні промислові, тягові, моноблочні, спеціалізовані, призначені для електромобілів. Весь спектр продукції високотехнологічний. Акумулятор Hawker – це виріб преміум-класу.

Наше кредо – якісний продукт для покупця  

ТОВ «Селком Електронік» є офіційним представником компаній Hawker та Hoppecke Batterien і постачає на ринок лише високоякісний продукт. Весь асортимент сертифікований в Україні згідно з вимогами державної системи УкрСЕПРО.

При купівлі будь-якого типу АКБ (акумуляторна батарея) пропонуємо придбати сумісний із агрегатом зарядний пристрій, який дозволить значно продовжити експлуатаційний термін АКБ.

Покупець може також розраховувати на грамотну консультацію та слушні поради, професійне обслуговування. Компанія «Селком» має у своїй структурі центр сервісних послуг, виконує діагностику та ремонт реалізованої продукції.

Можливо, Вам також будуть цікаві категорії продукції: тягова батарея, акумуляторні батареї для навантажувачів, акумулятори для навантажувачів, батарея для навантажувачів, батарея для робокару, батарея для транспорту, батарея для штабелера, гелеві акумулятори, тягові акумулятори, виробник HAWKER, виробник Bater.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники