Батарея для навантажувачів

Батарея для погрузчиков

У виробничих цехах та у складських приміщеннях широко використовуються вантажно-розвантажувальне обладнання та механізми, які працюють виключно на електричній тязі. Батарея для навантажувачів забезпечує надійне функціонування спецтехніки у будь-якому режимі роботи.

ТОВ «Селком Електронік» регулярно постачає українським споживачам акумуляторні тягові батареї, пропонуючи купити батарею для навантажувача продукцію провідних виробників автономних джерел енергії: Bater, Hawker, Trojan.

Батарея для навантажувачів у різноманітному виконанні

Сучасні моделі акумуляторних батарей відрізняються конструктивними особливостями, габаритами, ємністю. У нашому асортименті споживач знайде:

  • батарею для навантажувачів на основі рідкого електроліту;
  • вироби великої ємності промислового призначення;
  • герметичні акумулятори глибокого розряду з гелевим електролітом;
  • акумуляторні моноблоки, що складаються з кількох секцій різної потужності;
  • спеціальні моделі вибухозахищеної конструкції.

Купити батарею для навантажувача – акумулятори AGM Trojan подвійного призначення (тягово-стартерні), які оптимізовані для великого автотранспорту.

>

Купити батарею для навантажувача

Характерні особливості продукту

Купити батарею для навантажувача – тягові батареї для навантажувачів характеризуються:

  • зразковою експлуатаційною надійністю;
  • невибагливістю до умов зберігання;
  • простою схемою встановлення;
  • високою стійкістю до максимальних розрядів;
  • значною стійкістю до перепадів температури від -30 до +45 і більше градусів (батарея для навантажувачів).

Завдяки цим характеристикам тягові АКБ можуть застосовуватися в жорстких умовах експлуатації з максимальним навантаженням весь передбачений виробником термін служби (за умови, що застосований акумулятор за технічними параметрами відповідає модифікації вантажної техніки).

Промислові моделі тягових батарей відрізняються високим циклічним ресурсом і стійкі до пошкоджень у разі, якщо не виконано повний заряд і знову відбувається розряд акумулятора.

Термін служби цієї категорії продукції озвучується виробниками в середньому до 5 років і залежить від умов експлуатації, методів заряджання, глибини розрядів.

Гарантії від ТОВ «Селком Електронік»

Компанія «Селком» гарантує високу якість батарей для навантажувачів різного типу і супутніх товарів, необхідних для обслуговування акумуляторів. Кожну групу товару сертифіковано за стандартами української системи УкрСЕПРО.

Купити батарею для навантажувача, ви також можете придбати зарядні пристрої класичного зразка 50Гц (бюджетний варіант) та високочастотні моделі, які підійдуть для акумуляторів будь-якої ємності з рідким та гелевим електролітом.

Професійна команда спеціалістів «Селком» запропонує оптимальне рішення при виборі обладнання (батарея для навантажувачів) різних виробників з огляду на характеристики спецтехніки та умови експлуатації. Серед послуг – гарантійне обслуговування придбаних пристроїв, діагностика та ремонт у власному сервісному центрі.

Ще одна вигідна пропозиція! Ваші витрати на купівлю батарей можна серйозно скоротити. Для цього ми пропонуємо замінити елементи акумулятора, що відпрацювали свій ресурс, на нові.

Можливо, Вам також будуть цікаві категорії продукції: тягова батарея, акумуляторні батареї для навантажувачів, акумуляторна батарея, акумулятори для навантажувачів, батарея для робокару, батарея для транспорту, батарея для штабелера, гелеві акумулятори, тягові акумулятори, виробник HAWKER, виробник Bater.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники