Батарея для транспорту

Батарея для транспорту

Сучасна батарея для транспорту поділяється на тягові та стартерні. Обидві групи відрізняються своїм конструктивним рішенням та, відповідно, призначенням. Один тип виконує функцію, пов'язану із запуском двигуна (стартовий), другий призначений для тривалого та постійного живлення. Встановлюють тягові акумулятори на електрокарах, машинах-гібридах із двома типами двигунів, моторних човнах, спецтехніки, що працює на електротязі. Ефективно функціонує даний вид батарей також у системах альтернативної енергетики (сонячних панелях та вітрогенераторах).

Тягова батарея для транспорту: особливості

Батарея для транспорту розрахована на забезпечення надійної працездатності техніки на електричній тязі протягом багатогодинного графіка, тому відрізняється:

  • високими параметрами ємності;
  • стійкістю до максимальних розрядів;
  • низьким рівнем саморозряду (менше 3% на місяць);
  • багаторазовим періодом розряду та заряду;
  • експлуатаційною стійкістю до низьких і високих температурних режимів;
  • надійною роботою в умовах максимальних навантажень.

Компанія «Селком» спеціалізується на продажі акумуляторних батарей і має широкий асортимент даного сегменту продукту європейської якості. У нашому каталозі споживач знайде різноманітні пропозиції.

  1. Класична батарея для транспорту зі свинцево-кислотними елементами типоряду PzS та PzB різної ємності. Пристрої забезпечують роботу техніки в різних режимах, починаючи від малих завантажень та закінчуючи інтенсивною цілодобовою експлуатацією. Цей сегмент продукції представлений марками Hawker та Bater.
  2. Модифікації виробів з гелеподібними електролітами герметизовані, в конструкції яких передбачається процес рекомбінації водню та кисню до 95-99% від загальної кількості, виділеної при перезарядженні акумулятора (серія Hawker Evolution). Сфера застосування – вантажна та транспортувальна техніка.
  3. Блочні варіанти марок Hawker і Trojan зі стандартною напругою 6 В і 12 В. Їх випускають з рідким та гелеподібним електролітом. Блокова батарея для транспорту створена для застосування в транспортно-складській техніці невеликої потужності, професійному клінінговому обладнанні, моторних човнах, інвалідних візках й інших пристроях.

Батарея для транспорту в авіаційній галузі

В авіації акумуляторні пристрої здійснюють живлення навігаційної та аварійної систем. Батарею для транспорту авіаційної галузі представлено на українському ринку брендом Hawker GmbH. Компанія «Селком Електронік» – авторизований постачальник німецького виробника та пропонує останні модифікації авіаційних АКБ.

Автономні джерела струму цієї марки підходять для літальних апаратів вітчизняного літакобудування, європейського та американського виробництва, а також експлуатованих літаків і вертольотів, випущених ще в СРСР.

Можливо, Вам також будуть цікаві категорії продукції: тягова батарея, акумуляторні батареї для навантажувачів, акумуляторна батарея, акумулятори для навантажувачів, батарея для навантажувачів, батарея для робокару, батарея для штабелера, гелеві акумулятори, тягові акумулятори, виробник HAWKER, виробник Bater.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники