АКБ HoppeckeАКБ Hoppecke – це стовідсоткова якість, німецькі технології, надійність і максимально тривалий термін служби. Для виготовлення застосовуються новітні технології, що у поєднанні з величезним досвідом дозволяє випускати продукцію, яка відповідає усім вимогам покупців.

Переваги АКБ Хоппеке (Hoppecke)

Компанію Хоппеке було створено 1927 року. Сьогодні вона є одним із найбільших виробників стаціонарних систем для забезпечення безперебійного живлення об'єктів промисловості та підприємств.

Плюсами компанії можна назвати:

 • Досвід роботи в цьому напрямі понад 80 років.
 • Традиційна німецька якість.
 • Повний пакет послуг від проектування, встановлення до технічного обслуговування та навчання.
 • Велика мережа продажів у різних країнах.
 • Широкий асортимент продукції для будь-яких сфер застосування.

АКБ Hoppecke застосовуються як джерело безперебійного живлення на електростанціях, підприємствах телекомунікації, в ролі аварійного освітлення, як сигнальна техніка, а також для організації пускового механізму тощо.

Залежно від типу електроліту, що використовується, АКБ Хоппеке випускаються в трьох варіантах виконання:

 • GEL-технологія. Акумуляторні батареї застосовуються як автономні джерела, і навіть за наявності складних мережевих рішень з організації систем зв'язку. Також можливе використання в галузі телекомунікаційних структур як резервного джерела, так і аварійного. Гарантійний період експлуатації становить 18 років.
 • AGM-технології. Використовуються як під час живлення телекомунікаційних майданчиків, так і на об'єктах, як джерело безперебійного електроживлення. Особливо потрібні АКБ Хоппеке на електрогенеруючих станціях. Тривалість роботи до 12 років.
 • Рідкий електроліт. Відрізняються від вищеописаних АКБ Hoppecke термін служби, який досягає 25 років. Застосовуються для організації освітлення, на об'єктах телекомунікації та сигналізаційних системах.

Де придбати акумуляторні батареї Хоппеке

ТОВ «СЕЛКОМ ЕЛЕКТРОНІК» займається проектними та інжиніринговими роботами і постачанням електроустаткування для будь-яких областей застосування. Ми співпрацюємо зі світовими виробниками обладнання та даємо гарантію на нашу продукцію. У нас налагоджена система постачання та досвід, що дозволяє вирішувати будь-які завдання. Ми не просто продаємо АКБ Хоппеке, але й виконуємо монтаж і пусконалагоджувальні роботи, а також даємо гарантію та проводимо постгарантійне обслуговування. Оформити замовлення на АКБ Hoppecke і отримати консультацію ви можете за телефонами: (044) 277-62-80, (044) 277-62-81.

HOPPECKE на EES Europe 2019 у Мюнхені

13.05.2019

Розумна виставка E Europe відкриє свої двері у Мюнхені в середині травня. Наш партнер HOPPECKE також буде присутній у складі EES Europe та представить свої основні моменти на міжнародній виставці батарей і систем накопичення енергії.
Цього року HOPPECKE надасть перспективні рішення для зберігання відновлюваних джерел енергії та інноваційні акумуляторні технології, такі як новий системний scalebloc і системний масштабований scalecube.
Системизатор зберігання енергії scalebloc є універсальним у своїх сферах застосування та пропонує своїм користувачам низькі витрати на придбання та загальні експлуатаційні витрати при короткому періоді окупності. Енергетичне рішення відповідає як складним, так і стандартизованим вимогам і усуває розрив між домашніми та великими системами зберігання.
Системний scalecube також буде частиною презентації виставки, яка може бути налаштована та розширена як модульна високопродуктивна гібридна система зберігання великої ємності відповідно до вимог замовника. Вона поєднує в собі дві технології зберігання: свинець та літій, щоб використовувати переваги відповідної технології для зберігання та виділення енергії.

HOPPECKE є піонером у важливій галузі протипожежного захисту у літій-іонних технологіях. Відвідувачі та клієнти можуть дізнатися більше про унікальне рішення, розроблене HOPPECKE. Протипожежне рішення захищає кожен літієвий модуль батареї індивідуально у разі пожежі і у такий спосіб обмежує його поширення. Токсичні гази не можуть спалахнути завдяки спеціальній технології дегазації.

Системы хранения электрической энергии

На виставці Елком 2019  спільно з нашим партнером компанією Hoppecke (Німеччина) були представлені системи зберігання електроенергії (energy storage):

 • домашні: ємність до 30 кВт*година
 • промислові середньої потужності: ємність від 30 до 500 кВт*год.
 • промислові системи великої потужності: ємність від  500 кВт*годину до 100 мВт*година.

Зменшіть витрати на покупку електроенергії з енергомережі до мінімуму та оптимально використовуйте електроенергію власного виробництва.

За допомогою проміжного зберігання та споживання електроенергії, яку ви виробляєте самостійно, наприклад, завдяки фотоелектричній системі, ви можете значно скоротити свої витрати.

 

Безперебійник відноситься до пристроїв, що забезпечують вторинне електроживлення та процес надійної роботи електротехнічних апаратів, комп'ютерних та побутових пристроїв у випадку виникнення складнощів у постачанні електрики від головної лінії. Як вибрати ДБЖ порадять фахівці компанії «Селком». При цьому спочатку не завадить дізнатися про існуючі різновиди пристроїв і функції, які вони виконують.

Коротко про типи ДБЖ

Великий спектр пасивних, інтерактивних і найбільш технологічних моделей ДБЖ Online породжує логічне питання: "Який тип пристроїв ефективніший, і як вибрати ДБЖ?".

Серед споживачів переважно поширені ДБЖ пасивні, що відрізняються простотою схеми. Апарат миттєво перемикає техніку, що працює, на трансляцію живлення від АКБ при зникненні струму в основній лінії. Проте напруження він не коригує. Характеризує резервні типи ДБЖ високий ККД, незначні габарити та доступні ціни.

Інтерактивні моделі приладів живлять підключене обладнання від резервних накопичувачів і відповідають за стабільну напругу, для чого забезпечені трансформатором. Відрізняються надійністю, гарною лінійною фільтрацією, відносяться до середньої цінової категорії продукту.

Робота Online конструкції базується на схемі подвійного перетворення струму. Прилади регулюють напругу в реальному часі, транслюють на вихід чисту синусоїду, забезпечують багатогодинну резервну роботу апаратури.

Як вибрати ДБЖ

Як вибрати ДБЖ – підбір

Пристрій підбирають, орієнтуючись на низку основних факторів і параметрів.

 1. Характер перебоїв у центральній живильній магістралі. Якщо перебої з електроенергією не мають частого характеру, а напруга більш-менш стабільна, то для потреб домашньої та комп'ютерної електротехніки можна обійтися підключенням резервного ДБЖ. Якщо відзначаються перепади напруги, потрібна інтерактивна модель, що виконує стабілізуюче коригування напруги, і діюча за схемою резервної.
 2. Вихідна потужність (параметр відображається виробником у маркуванні та техдокументації). Підбір пристрою за показниками потужності обумовлюється набором апаратури, що приєднується до нього, і сумарно використовуваної нею потужності. Враховують також рекомендації виробника щодо допустимого порогового навантаження та закладають запасний ресурс потужності в межах 25–30%.
 3. Автономний режим та його тривалість. Цей параметр оцінюють як найважливіший у темі "Як вибрати ДБЖ". Залежить він від ємності АКБ та величини навантаження. Під'єднуючи малопотужні ДБЖ для офісної та домашньої техніки, можна розраховувати на стандартні 10 хвилин часу, якого повністю вистачає для безпечного її вимикання. Для споживачів, де зупинка роботи обладнання неприпустима, використовують спеціальні агрегати з дублюючою схемою функціонування.
 4. Напруга вихідна. Чиста синусоїда вихідної напруги надзвичайно важлива для електротехніки з індуктивним навантаженням: електродвигунів, насосних, котлових, компресорних агрегатів. Для такого обладнання використовують пристрої з online архітектурою.

В аспекті "Як вибрати ДБЖ" має значення, з якою мережею працює ДБЖ (одно- або трифазною), ККД пристрою, навіть тип корпусу (універсальний, модульний, настінний, баштовий).

Налагоджена система постачання компанії «Селком Електронік» відповідає попиту українського ринку на високоякісне електротехнічне обладнання. У нас ви знайдете пристрої гарантованого електроживлення, складові елементи, вузли та інший продукт цього сегменту.

Пояснення на кшталт: як вибрати ДБЖ, здійснити правильне підключення – не бувають зайвими. Тому звертайтеся з питаннями, що вас цікавлять, до професіоналів «Селком Електронік».

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція: ДБЖ, ДБЖ для котла, ДБЖ для дому, ДБЖ купити, ДБЖ для комп'ютера, купити ДБЖ, ДБЖ для сервера, джерело безперебійного живлення для газового котла, джерело безперебійного живлення ціна, джерело безперебійного живлення ДБЖ.

Відключення електрики, на жаль, не рідкість у наш час, особливо в зимовий період, коли значно зростає навантаження на промислову мережу. Джерело безперебійного живлення, ціна якого варіюється в залежності від типу моделі та виробника, виручить у момент знеструмлення житлового будинку, підприємства, комерційного об'єкта. Прилад дозволить правильно вимкнути техніку або продовжити її роботу, живлячись від акумулятора. Все залежить від вибраного типу пристрою.

Джерела безперебійного живлення: ціна та логіка роботи

Світ безперебійників охоплює кілька груп, які по-різному працюють, займають різні цінові сегменти та відрізняються:

 • параметрами потужності;
 • рівнем фільтрації перешкод;
 • ємністю;
 • можливістю підключення зовнішніх батарей;
 • часом переходу на живлення від АКБ;
 • експлуатаційним терміном;
 • наявністю додаткового функціоналу: синхронізація з ПК, розетки, що фільтрують, та інші.

Тому придбання джерела безперебійного живлення, ціна моделі повинна відповідати певним завданням і вимогам експлуатації.

До категорії найпростіших і найдешевших пристроїв відносять пасивні або резервні ДБЖ. Їх схема живлення активується, як тільки відключається електропостачання в основній мережі. Конструкція оснащена простим фільтром перешкод, має ступінчасту вихідну напругу, відрізняється високим ККД. Оскільки у пристроях відсутня стабілізація, сфера застосування зводиться до захисту недорогої апаратури, зазвичай це домашні комп'ютери та периферійна офісна техніка.

Логіка роботи джерел інтерактивного типу нагадує резервну з тією різницею, що в них передбачене ступінчасте коригування напруги. Прилад оснащений автотрансформатором, який регулює параметри вхідної напруги. Джерело безперебійного живлення, ціна та функції підходять для підтримки різної промислової апаратури, професійних комп'ютерів, віддаленого обладнання.

У сімействі ДБЖ особливу нішу займають моделі, що працюють за схемою подвійного перетворення. Спеціальний вид перетворювача постійно працює від АКБ, а акумулятор без перерв заряджається від мережі. При цьому на вихід надходить стабілізована напруга у вигляді синусоїди. Завдяки подвійному перетворенню перешкоди та шуми зводяться до нуля. Це найнадійніший і найдорожчий вид агрегату, тому встановлюють його на виробництвах, де неприпустиме переривання технологічного процесу, потрібен захист верстатів із числовим програмним керуванням, серверів, складної медичної апаратури.

Джерело безперебійного живлення ціна

Вимоги до промислових ДБЖ

Джерела безперебійного харчування, ціна промислового продукту разюче відрізняються від побутових екземплярів. Для виробничих потреб вагомим аргументом є не лише потужнісні характеристики ДБЖ, а й стійкість до сильних навантажень, температурного режиму, вібрацій. Важливим фактором є можливість ремонту пристрою, підключення додаткових акумуляторів, зручне керування.

Спеціалізація ТОВ «Селком Електронік» – виробниче постачання електротехнічного обладнання різного призначення. У нас можна придбати джерело безперебійного живлення, ціна якого відповідає характеристикам пристрою та запитам споживача. Весь асортимент має сертифікати відповідності, що супроводжуються документацією виробника.

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція: ДБЖ, ДБЖ для котла, ДБЖ для дому, ДБЖ купити, ДБЖ для комп'ютера, купити ДБЖ, як вибрати ДБЖ, ДБЖ для сервера, джерело безперебійного живлення для газового котла, джерело безперебійного живлення ДБЖ.

Гелеві акумулятори – ціна доступна

До надійних джерел автономного живлення відносяться гелеві акумулятори, ціна виробів коливається у великому діапазоні та залежить від характеристик пристрою і виробника. Споживачі вибирають продукт цього типу з кількох важливих причин:

 • довговічність пристрою за умови правильної експлуатації;
 • не вимагає обслуговування (немає необхідності спостерігати за рівнем електроліту та додавати дистильовану воду);
 • хорошої герметичності, оскільки електроліт, перебуваючи в желеподібному стані, не витікає навіть при пошкодженнях корпусу;

Акумулятори з маркуванням GEL є типом АКБ, в яких електроліт знаходиться не в рідкій консистенції, як у класичних конструкціях, а у вигляді згущеної маси. Залізоподібний стан електроліту одержують, додаючи в сірчану кислоту двоокис кремнію.

Гелеві акумулятори, ціна яких прийнятна для широкого використання, застосовують у пристроях автономного та безперебійного живлення, в системах сонячної та вітрової електростанції, як еклектичний потяг у спецтехніці, для резервного живлення промислових підприємств, підстанцій та об'єктів енергетики.

В АКБ із гелевим електролітом рівень газоутворення дуже низький. Пристрої можна використовувати в закритих приміщеннях, вони абсолютно безпечні. Параметри їхньої ємності майже не змінюються навіть у дуже несприятливих умовах використання, наприклад, за низьких температур. В акумуляторах допускається глибокий розряд, при цьому пристрій швидко відновлює працездатність після заряджання. І при зберіганні практично не втрачають заряду.

Вартість АКБ варіюється в широкому діапазоні і залежить від технічних параметрів, бренду та обумовленої виробником сфери використання.

Гелеві акумулятори ціна

Що потрібно знати про зарядку акумуляторів з гелевим електролітом

Експлуатація пристроїв потребує періодичного заряджання. У цьому процесі необхідно стежити, щоб зарядна напруга не перевищила граничне значення. Тому підходять не всі зарядні пристрої, а моделі, конструкцією яких передбачено регулювання сили струму і напруги. Найкраще використовувати зарядні пристрої тієї ж марки, що і АКБ, з автоматичним відстеженням показників напруги, здатністю самостійно зменшувати силу струму і відключатися, коли виникає потреба. Такий підхід дозволить продовжити експлуатаційний термін батареї гелевих акумуляторів, ціна окупиться багаторазово.

Пропозиції для споживача

Компанія «Селком Електронік» постачає українському споживачеві гелеві акумулятори, ціна яких відповідає високій якості продукції.

У товарному асортименті:

 • АКБ глибокого розряду типу американської марки Trojan, що не обслуговується;
 • тягові батареї нової модифікації evolution з гелевим електролітом бренду Hawker;
 • герметизовані батареї високої надійності відомої компанії Hoppecke, що випускаються за гелевою технологією.

Вся фірмова продукція відповідає європейським стандартам і пройшла сертифікацію відповідно до української системи УкрСЕПРО.

Якщо у вас немає чіткого уявлення, яку саме модель придбати, фахівці «Селком» порекомендують різні варіанти продукції – гелеві акумулятори за приємною ціною, враховуючи необхідну ємність та розміри виробу. Ви отримаєте повну інформацію про переваги тієї чи іншої марки продукту.

І не забувайте, що на акумуляторах не заощаджують. Вартість товару сьогодні можна порівняти з якістю продукту.

Сучасні моделі ДБЖ виконують захисну функцію від провалів напруги, перевантажень в основній мережі, здійснюють фільтрацію виникаючих імпульсів, резервне енергоживлення споживача. ДБЖ можна купити з різним додатковим функціоналом: автоматичною сигналізацією, моніторингом основних параметрів роботи пристрою, «холодним стартом».

Основні сфери застосування джерел БЖ:

 • It-сфера, яка потребує захисту комп'ютерної техніки, автоматизованих робочих місць, серверних блоків;
 • телекомунікаційна галузь, де використовуються складні пристрої супутникового зв'язку, систем комунікації та інші надчутливі прилади;
 • промисловість, що вимагає гарантійного електроживлення двигунів верстатів, механізмів, котелень, насосних станцій та іншого обладнання;
 • медицина для безперебійної та надійної роботи сучасних приладів;

Без гарантованого постачання електрики неможливе функціонування різних систем безпеки.

ДБЖ купити

ДБЖ купити: групи продукту

Функціонування пристроїв базується на певній схемі, яка може бути:

 • резервною;
 • інтерактивною;
 • подвійного перетворення.

Апарати, що працюють за резервною схемою, у звичайному режимі використовують централізовану мережу. Знеструмлення лінії призводить до блискавичного перемикання пристрою на електроживлення, що йде від вбудованих у конструкцію акумуляторних батарей. Прилади мають високий ККД, незначний ступінь тепловиділення. Це плюс резервних моделей. До мінусів відносять відсутність корекції напруги. ДБЖ купити у цьому виконанні радимо як захист ПК, офісних периферійних пристроїв, виробничих ділянок з невисоким рівнем відповідальності.

Принцип роботи джерел БЖ, заснованих на інтерактивній схемі, схожий з резервним. Різниця полягає в наявності стабілізуючої напруги функції, що розширює сферу використання. Доцільно ДБЖ купити для промислових і персональних комп'ютерів, різноманітного виду електрообладнання, де не використовуються асинхронні види двигунів.

Пристрої зі схемою подвійного перетворення активно застосовують у всіх сферах, де важливу роль відіграє безперервне функціонування обладнання, обов'язкове коригування як напруги, так і частоти струму, необхідне живлення електротехнічного оснащення виробництв із високими показниками навантаження. Робота ДБЖ даної конструкції заснована на подвійному перетворенні струму. Прилад спочатку конвертує постійний струм у змінний і, навпаки, перетворює його на постійний.

Джерела безперебійного живлення слід купувати, враховуючи їх параметри потужності. Виробники випускають:

 • малопотужні пристрої, які знаходять застосування для побутових потреб і відповідають споживчим вимогам невеликих господарств, офісів;
 • ДБЖ середньої потужності орієнтовані на використання для якісного безперервного електроживлення дата-центрів, апаратури телекомунікаційного призначення, локальних мереж;
 • системи з високими параметрами потужності, які здатні гарантувати безперебійну та надійну роботу великих підприємств, забезпечуючи вирішення технологічних завдань виробництва.

ДБЖ купити в «Селком Електронік»

З огляду на постійний попит споживачів на продукцію ДБЖ, наша компанія подбала про широкий асортимент даного сегменту продукції. У нас ви можете ДБЖ купити та забезпечити потреби виробництва і побутову сферу використання.

Ознайомтеся з продуктом у каталозі, вибирайте потрібні моделі. Якщо ви зайшли в глухий кут, не впевнені у правильності вибору, наші менеджери проконсультують, порадять моделі в оптимальному варіанті, враховуючи конкретні умови, в яких планується експлуатувати ДБЖ.

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція: ДБЖ, ДБЖ для котла, ДБЖ для дому, ДБЖ для комп'ютера, купити ДБЖ, як вибрати ДБЖ, ДБЖ для сервера, джерело безперебійного живлення для газового котла, джерело безперебійного живлення ціна, джерело безперебійного живлення ДБЖ.

Нестабільне електропостачання, серйозні перепади параметрів напруги, що згубно впливають на стан електрообладнання та побутових приладів, потребують серйозного захисту. Для того, щоб убезпечити техніку та передбачити її роботу в резервному режимі, слід купити ДБЖ. До пристроїв підключають:

 • обладнання котелень, автономні системи опалення приватних будинків;
 • комп'ютери, сервери та периферійні пристрої;
 • системи безпеки та аварійне освітлення;
 • технологічне обладнання, задіяне у безперервних циклах виробництва;
 • медичні візуалізовані та інші прилади.

Який можна купити ДБЖ

Весь продукт, що випускається виробниками, відноситься до однієї з трьох основних категорій:

 • прилади резервного типу;
 • клас інтерактивних пристроїв;
 • прилади з так званим подвійним перетворенням.

Не кожне джерело БЖ підійде для будь-якого електроустаткування. Резервні моделі мають блок аналізу напруги і підключають до роботи акумуляторні батареї чітко в моменти зникнення струму в основній лінії живлення. Купити ДБЖ даного типу має сенс, коли в мережній лінії не спостерігаються різкі стрибки напруги, оскільки пристрій не оснащений системою стабілізації.

В інтерактивних приладах впроваджені трансформатори, які виконують функцію, що стабілізує напругу. Як тільки в магістральній лінії фіксується серйозне відхилення параметрів напруги, пристрій відразу реагує, відключаючи обладнання від мережі. Відбувається миттєвий перехід на акумулятор.

Якщо купити ДБЖ з онлайн доступом, то таке придбання забезпечить споживача струмом із фіксованою напругою чистої синусоїди на виході без будь-яких перешкод.

Купити ДБЖ

Промислові ДБЖ

В умовах реального виробництва захист системи електричного постачання – об'єктивна необхідність. Наявність джерела БЖ забезпечує безперебійність робочого процесу та виключає ризики виходу з ладу обладнання через можливі перешкоди. У системі електропостачання підприємства чи цеху можуть задіюватись різні види безперебійників. Лінійно-інтерактивні моделі з високими характеристиками або передові ДБЖ з онлайн-доступом встановлюють на ділянках, де захист є принципово важливим аспектом технологічного процесу виробництва або обробки даних. Купити ДБЖ резервного типу буває достатнім для ділянок із невисоким рівнем відповідальності.

До пристроїв промислового типу пред'являються підвищені вимоги. Насамперед параметри потужності. Однак залежно від специфіки виробництва до відмінних особливостей ДБЖ можуть належати:

 • клас захисту від стійкості до забруднення IP43 та вище;
 • стійкість до впливу вібрації, високих температур, агресивного середовища;
 • невразливість у разі потужних перевантажень у мережі;
 • ремонтоспроможність і можливість модернізації;
 • зручне управління, зокрема дистанційне.

ТОВ «Селком Електронік» пропонує споживачам купити ДБЖ промислового зразка різної потужності. Проводимо також ремонт, тестування працездатності електротехнічного обладнання та його сервісне обслуговування.

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція: ДБЖ, ДБЖ для котла, ДБЖ для дому, ДБЖ купити, ДБЖ для комп'ютера, як вибрати ДБЖ, ДБЖ для сервера, джерело безперебійного живлення для газового котла, джерело безперебійного живлення ціна, джерело безперебійного живлення ДБЖ.

У всьому світі активно розвиваються альтернативні джерела електроенергії. Україна теж йде цим шляхом. Держава стимулює виробництво альтернативних видів енергетичного ресурсу, з цією метою спеціально запроваджено так званий зелений тариф. За спеціально встановленими розцінками енергоринок країни закуповує вироблену за допомогою сонячних станцій електричну енергію.

Корисна інформація про зелений тариф

У жовтні 1997 року було прийнято закон «Про електроенергетику», статті якого регулюють економічний механізм використання нетрадиційних джерел енергії та гарантує:

 • підключення сонячних мережевих електростанцій до існуючих електромагістралей;
 • купівлю виробленої сонячними, вітровими та малими гідроелектростанціями електричної енергії;
 • стабільність встановленого зеленого тарифу (його величина закріплена у чинному законодавстві).

У нашій країні застосовують один із найвищих тарифів на європейському континенті. Ставки розроблені та встановлені аж до 2030 року та прив'язані до євровалюти, тому не знецінюються через інфляцію.

Спеціальна тарифна сітка для закупівлі електричної енергії діє для комерційних організацій та приватних осіб, які продають електроенергію, що генерується за допомогою альтернативних відновлюваних джерел: сонця (фотоелектричні панелі), вітру (вітрогенератори), біопалива, доменного газу, води (гідроелектростанції невеликі за параметрами потужності).

Для приватних домогосподарств законодавчо дозволена потужність станцій 30 кВт. Така можливість з'явилася в українців нещодавно, але вже знайшла своїх прихильників. Населення та бізнес стали цікавитися державною ініціативою та на практиці реалізовувати ідеї енергетичної незалежності, встановлюючи сонячні батареї на даху офісних, житлових, господарських будівель або на прибудинковій території. Електроенергія, що продається, оплачується за спеціально встановленими ставками.

Зелений тариф і його розміри

З початку 2017 року до кінця 2019 року вартість електрики для наземних сонячних електростанцій промислового типу становить 15 євроцентів за один кВт. Якщо система встановлена ​​на даху, тариф збільшений до 16.3 євроцента.

Для підприємств існує доплата до основної спеціальної ставки. Вона передбачена для тих об'єктів, де у комплектації сонячної, вітрової чи іншої станції альтернативної енергетики використовується від 30 до 50% комплектуючого обладнання українського виробництва. Збільшується тариф у межах 5–10%.

У власників фотоелектричних станцій, встановлених на приватних будинках громадян, енергопостачальні організації купують електроенергію за ціною 0.18 євро за 1 кВт.

Процедура оформлення передбаченого тарифу підприємствами та іншими юридичними особами охоплює кілька етапів:

 • розробляється проектна документація;
 • укладається договір про підключення сонячної електростанції до центральних ліній;
 • підключається, на руки заявник отримує відповідний сертифікат про готовність об'єкта до введення в експлуатацію;
 • затверджується відповідний зелений тариф;
 • оформляється та підписується договір з енергопостачальною компанією регіону про купівлю-продаж електрики.

Фізичні особи зобов'язані після встановлення сонячних батарей та узгодження схеми підключення з обласною енергопостачальною організацією підписати угоду про купівлю-продаж електроенергії, що виробляється, де обов'язково вказується діючий зелений тариф.

Шановні замовники і колеги!

Від імені колективу ТОВ «СЕЛКОМ ЕЛЕКТРОНІК» щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем енергетика! Забезпечення належного функціонування паливно-енергетичного комплексу є одним з гарантією національної незалежності та безпеки нашої Держави. Незважаючи на всі труднощі, Ви власною працею доводите, що здатні вирішувати найскладніші завдання. Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту та нових здобутків на благо народу України!

З повагою, Генеральний директор ТОВ «СЕЛКОМ ЕЛЕКТРОНІК» Пустовой Дмитро Миколайович

З днем енергетика!

Сертифікація співробітників "СЕЛКОМ ЕЛЕКТРОНІК"

У період з 29.08.16 по 01.09.16 шість представників сервісного центру ТОВ "СЕЛКОМ ЕЛЕКТРОНІК" пройшли сертифікацію-тренінг у навчальному центрі фірми Gutor Electronic LLC (м. Веттінген, Швейцарія) на тему: "Системи електроживлення типів SDC / PXP". За результатами тренінгу співробітники сервісного центру акредитовані як виїзні сервісні інженери з обслуговування обладнання фірми Gutor Electronic LLC з видачею відповідних сертифікатів.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники