Стаціонарні акумулятори

Стационарные аккумуляторы

Сучасні стаціонарні акумулятори, безперервно підзаряджаючись, забезпечують постійним струмом різне обладнання та системи. Їхня робота дозволяє завершити технологічний процес при знеструмленні основної електромережі або запустити автономне джерело живлення. Акумуляторні батареї стаціонарного типу стали незамінним технічним засобом у багатьох галузях, широко використовуються в енергетиці, телекомунікаційних, протипожежних системах, охоронній сфері.

Стаціонарні акумулятори різного типу бренду HOPPECKE

Німецька компанія HOPPECKE Batterien GmbH & Co.KG займає лідируючі позиції у виробництві промислових батарей (стаціонарні акумулятори) та випускає продукт різного типу.

 1. Свинцево-кислотні герметизовані групи (необслуговуються).
 2. Малообслуговувані моделі з рідким електролітом.
 3. Лужні види акумуляторних батарей.

Для виготовлення свинцево-кислотних акумуляторів виробник використовує прогресивні технології AGM та GEL.

На відміну від традиційної конструкції, де у відсіках застосовують розчин сірчаної кислоти та вкладені пластини, розділені сепараторами з мікропористого пластику, у виробах, що виробляються за технологією AGM, у відсіках корпусу використовують абсорбуючі пористі мати, просочені рідким електролітом. Герметизовану конструкцію не потрібно обслуговувати, вона оснащена клапанним регулюванням, що оберігає акумулятор від витоку кислоти. Термін служби виробів цієї категорії варіюється в середньому від 12 до 15 років.

Технологія GEL передбачає заливання спеціального гелю, який застигає та утримує всередині електроліт. Цей спосіб також забезпечує рекомбінацію газів, зберігаючи об'єм електроліту та герметичність. Гелеві акумуляторні батареї не обслуговують прогнозований експлуатаційний термін близько 15 років.

Моделі малообслуговуваних стаціонарних акумуляторів виробника HOPPECKE випускає з рідким електролітом, використовуючи рекомбінатор «АкваГен®». Це дозволяє значно збільшити інтервал часу до моменту додавання води та зменшити виділення пари.

У лужних акумуляторах як реагент використовують кадмій і гідроксид нікелю, а електролітом у більшості випадків служить водний розчин КОН. У конструкціях цього типу виробник також використовує пробки із системою рекомбінації. Це знижує негативні ефекти при використанні АКБ та збільшує експлуатаційний термін пристрою.

Стаціонарні акумулятори: сфера застосування

Модельний ряд продукції (стаціонарні акумулятори) відрізняється різноманітністю продукту. Вироби відрізняються ємністю, циклами заряду, напругою, що дозволяє використовувати їх у різних сферах:

 • при створенні систем електроживлення зв'язку та телекомунікацій;
 • для систем резервного та аварійного електропостачання;
 • на електростанціях та електричних розподільчих пристроях;
 • у системах альтернативного енергопостачання (сонячної та вітроенергетики);
 • у системах охоронної та протипожежної сигналізації та управління;
 • при запуску мотор-генераторів;

Пропозиції від «Селком»

Компанія «Селком Електронік», як офіційний дистриб'ютор німецького бренду HOPPECKE, пропонує споживачеві різні моделі батарей – стаціонарні акумулятори та їх сервісне обслуговування.

У нас ви можете придбати:

 • свинцево-кислотні малообслуговувані АКБ, що містять рідкий електроліт;
 • герметизовані свинцево-кислотні, які не потребують обслуговування;
 • лужні варіанти.

Всі акумулятори спроектовані та виготовлені у суворій відповідності до німецьких стандартів DIN, мають відповідні сертифікати, що підтверджують високу якість продукції.

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція: сонячна електростанція, сонячна панель, фотоелектричні панелі, інвертор для сонячної електростанції, акумулятори для сонячних електростанцій, фотоелектрична електростанція, сонячна електростанція на даху, зарядний пристрій для стаціонарних акумуляторів, система зберігання електроенергії, літій-іонний акумулятор, літій-залізний акумулятор.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники