Авіаційні батареї Varta

Авиационные батареи Varta

В останніх модифікаціях авіаційні батареї Varta були покращені компанією Hawker з використанням передових методик, які підвищили надійність аварійних джерел живлення ЛА, а отже, і самих польотів. Нові розробки мають ємне найменування – «безпека плюс потужність». У маркуванні виробів цей тип акумуляторів має буквено-цифрову позначку – H1.

Авіаційні батареї Varta: особливості пристрою

Бортові авіаційні акумулятори Varta – це лінійка ніколь-кадмієвих моделей різної ємності та габаритів, які мають менший параметр маси та кращі якості в порівнянні з іншими видами аналогічних пристроїв.

Батареї складаються з акумуляторів, які послідовно з'єднані та поміщені у контейнер із термостійкого поліаміду. Електроди, що застосовуються, мають основу, що складається зі спеченого і перфорованого металу зі спеціальним покриттям. Позитивні електроди занурюють у розчин нікелю, негативні – кадмію. Поділяють блоки електродів різної полярності найтонші сепаратори. Ці елементи характеризуються високою стабільністю, що підтвердили експериментальні досліди з різних методологій та багаторазові тестування на тепловий розгін, які проводять військові фахівці Німеччини.

У кожному акумуляторі передбачений клапан. З його допомогою видаляються гази, що утворюються в процесі заряду або надлишкового тиску. Клапан виконує також функцію запобігання витоку електроліту.

В якості електроліту в акумуляторних батареях Varta використовують розчин КОН, який є провідником струму між різнополярними електродами. У процесі експлуатації його щільність не змінюється, що дозволяє забезпечити чудові характеристики пристрою для експлуатації за умов низьких температур.

Авіаційні батареї Varta в залежності від потужності та габаритів застосовують для встановлення на борти літаків різних марок: Іл, Ан, Як, Ту та вертольотів Мі.

Позитивні характеристики продукту Varta

Продукція компанії Hawker, що випускається для авіаційного парку, має низку незаперечних переваг:

 • найвищий ступінь надійності та експлуатаційної ефективності;
 • просте обслуговування;
 • значний експлуатаційний термін, який досягає 10–12 років;
 • зразкові пускові характеристики;
 • можливість заміни акумуляторів за повний період експлуатаційного терміну в кількості до 7 штук;
 • оптимізовану періодичність заряду:
  а/ 1 раз на 3 місяці при сумованому нальоті годинника ЛА в межах 450–600 год;
  б/ 1 раз на рік – КТЦ заряду-розряду;
 • широкий температурний режим експлуатації: авіаційні батареї Varta зберігають працездатність при -40С – + 70С та забезпечують оптимальні пускові та зарядно-розрядні параметри при -20С – +50С;

Наші поставки

ТОВ «Селком Електронік» є дистриб'ютором компанії-виробника Hawker та представляє на вітчизняному ринку акумулятори бренду різного призначення. Значну частину постачання займають авіаційні батареї Varta.

Продукт сертифікований Авіаційним регістром МАК та Авіаційним регістром України, відповідає усім вимогам міжнародних стандартів. Акумулятори бездоганно працюють в будь-яких кліматичних умовах і встановлюються практично на всіх масових типах авіаційної літальної техніки.

Безпека та ефективність в експлуатації – головні критерії вибору даної категорії обладнання та авіаційні батареї Varta відповідають цим вимогам.

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція: літієві акумулятори, інвертор, електрощитове обладнання, щиток розподільчий, гелеві акумулятори ціна, інвертор 12 220в, розподільчі щити, інвертор струму, щит постійного струму, щити розподільчі електричні, автономні інвертори, електрощитове обладнання виробництво, авіаційні батареї, щити змінного струму.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники