Акумуляторні батареї для навантажувачів

Аккумуляторные батареи для погрузчиков

Головне джерело електрорушійної сили для функціонування електричних приводів двигунів – акумуляторні тягові батареї для навантажувачів. Пристрої відрізняються збільшеною ємністю, забезпечують високу продуктивність підйомно-транспортної спецтехніки, що працює на автономній електричній тязі за будь-якої інтенсивності робочого процесу. Такі механізми незамінні у закритих цехах промислових підприємств та приміщеннях для складування продукції та товарів різного призначення.

Ця категорія продукту надійно закріпилася у програмі постачання «Селком Електронік» на український ринок. Компанія пропонує споживачеві великий вибір продукту відомих виробників.

Надійність та якість акумуляторних батарей для навантажувальної техніки

Продуктивність спецтехніки залежить від якісних показників тягової батареї. Надійні та ефективні акумулятори для навантажувачів виготовляються на сучасних лініях, оснащених передовим обладнанням з дотриманням усіх європейських стандартів. Високоякісна продукція характеризується:

 • застосуванням вдосконалених пластин;
 • оптимізованою системою стабілізації напруги;
 • стійкістю до вібрацій;
 • ефективним захистом від короткого замикання, який забезпечує надійно виконана ізоляція терміналів і з'єднувачів;
 • високою стійкістю до коливання температур;
 • механічною міцністю корпусу;
 • покращеними розрядними властивостями;
 • високою циклічною стійкістю, що відповідає вимогам європейського стандарту EN 60254-1.

Експлуатаційне довголіття батарей (тягових) при регулярному використанні досягає в середньому 5 років, що відповідає 1500 циклам заряду та розряду.

Джерела автономного живлення для вантажного обладнання від «Селком Електронік»

Компанія «Селком Електронік» – офіційний дистриб'ютор фірм Bater, Hawker, Trojan в Україні. Клієнти можуть придбати тягові батареї з перших рук без посередників. Це гарантує справжність і бездоганну якість продукції акумуляторних батарей для навантажувачів різних типів:

 • класичних, де застосовується рідкий електроліт;
 • гелевих герметизованих моделей, що працюють за електролітичним циклом (необслуговуються);
 • вибухозахисних, орієнтованих на специфічні умови експлуатації;
 • моноблочні, що складаються з секцій різної потужності;

Акумуляторні батареї для навантажувачів необхідно підбирати чітко за габаритними розмірами та параметрами, що відповідають оригінальному виробу, що входив до комплектації техніки. Якщо ви не впевнені у правильному виборі, наші співробітники зі знанням справи запропонують відповідні варіанти для вашої марки навантажувача, враховуючи технічні характеристики спецтехніки, режим роботи та конкретні умови експлуатації.

Пропонуємо клієнтам замінити непрацездатні елементи, які вичерпали свій ресурс, на нові екземпляри джерел живлення для спецтехніки.

Складська техніка працює з великими навантаженнями, тому для її нормального функціонування необхідне періодичне заряджання батарей. У нашому асортименті сучасні зарядні пристрої марки Hawker для всіх видів акумуляторів для навантажувачів.

Компанія «Селком Електронік» має власний сервісний центр, і пропонує спектр послуг з діагностики стану обладнання, відновлення ємності акумуляторних батарей шляхом заряджання, усунення несправностей та профілактичні роботи.

Можливо, Вам також будуть цікаві категорії продукції: тягова батарея, акумуляторна батарея, акумулятори для навантажувачів, батарея для навантажувачів, батарея для робокару, батарея для транспорту, батарея для штабелера, гелеві акумулятори, тягові акумулятори, виробник HAWKER, виробник Bater.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники