Тягові акумулятори

Тяговые аккумуляторы

Величезний спектр навантажувальної техніки, прибиральних та підлогомийних машин, складського обладнання працює на електричній тязі, а оснащують його спеціальні тягові акумулятори. Використання такої техніки є обов'язковим у місцях з підвищеними вимогами екологічних стандартів: зберігання та переробка продуктів харчування, медикаментів, дитячих товарів.

Діапазон використання тягових акумуляторів не обмежується спецтехнікою професійного призначення. Ними комплектуються гольф-кари, катери, автомобілі-кемпінги, інвалідні візки.

Тягові акумулятори: різноманітність продукції

ТОВ «Селком Електронік» пропонує споживачам комплектні тягові акумулятори польського виробника BATER, надійні батареї відомого бренду Hawker та продукцію американської компанії Trojan.

Постачаємо:

  • традиційні типи батарей з рідким електролітом;
  • герметизовані з гелієвим електролітом, що не потребують обслуговування (доливання води);
  • вибухозахисні моделі, розраховані на особливі умови експлуатації;
  • моноблокові малої тяги для транспортних засобів та обладнання невеликих розмірів.

Створюючи тягові акумулятори виробники використовують новітні напрацювання та вдосконалені технології, які значно збільшують надійність та експлуатаційний термін виробів. До них можна віднести:

  • Модернізацію конструкцій позитивних пластин за панцирною технологією. У ролі панцира виступає спеціальна сітка, що занурюється в електроліт. Вона виконана з матеріалу, який протистоїть швидкому розпаду електрода;
  • Унікальне технічне рішення: застосування негативних решітчастих пластин;
  • Використання сучасних матеріалів для виготовлення корпусу та кришки виробів, що характеризуються високими показниками міцності та термостійкості.

Завдяки впровадженню цих технологій закладається високий ресурс тягових батарей, зводиться до мінімуму ймовірність короткого замикання, значно збільшується термін життєдіяльності джерел електроенергії.

Тягові акумулятори: постачання та сервісне обслуговування

У програму постачання входить лише сертифікований товар високої якості, що відповідає європейським і міжнародним стандартам. Продукція гарантує високу продуктивність і стабільність техніки, що працює в простому короткочасному режимі, та при багатогодинному використанні із серйозними навантаженнями.

Щоб ваш парк вантажних і складських машин працював ефективно, без перебоїв, пропонуємо тягові акумулятори придбати разом із відповідним зарядним пристроєм, змінними батареями, автоматизованою системою контролю рівня електроліту, його перемішування та доливання води.

До послуг наших клієнтів сервісний центр, де професійні майстри проводять діагностику обладнання та ремонтні роботи. Тут можна отримати кваліфіковану консультацію щодо правильної експлуатації спецтехніки та рекомендації щодо використання АКБ.

Наші фахівці допоможуть замовнику підібрати оптимальну модель акумулятора для кожного конкретного виду технічного обладнання з урахуванням запланованого режиму експлуатації.

Клієнтам на замітку

Ви можете суттєво скоротити витрати на придбання батарей. Скористайтеся пропозицією заміни використаних елементів акумулятора на нові.

Ми турбуємося про екологію, відпрацьовані акумулятори повинні утилізуватися, а не забруднювати довкілля, опинившись на звалищі.

Можливо, Вам також будуть цікаві категорії продукції: тягова батарея, акумуляторні батареї для навантажувачів, акумуляторна батарея, акумулятори для навантажувачів, батарея для навантажувачів, батарея для робокару, батарея для транспорту, батарея для штабелера, гелеві акумулятори, виробник HAWKER, виробник Bater.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники