Акумулятори для сонячних електростанцій

Акумулятори для сонячних електростанцій

Альтернативна енергетика в наші дні – не екзотика, а реальний напрямок, що дозволяє забезпечити індивідуальне господарство, промислові цехи, житлові приміщення електроенергією від власних гелеостанцій. Крім фотоелектричних модулів системи включають акумулятори для сонячних електростанцій. Пристрої служать сховищем накопиченої електричної енергії і віддають її в моменти пікових навантажень у темні періоди доби, коли вироблення електроструму зупиняється.

Акумулятори для сонячних електростанцій: типи

Асортимент присутніх на ринку АКБ є досить великим, але не всі варіанти підходять для використання в системі фотоелектричних станцій. Відразу варто виключити АКБ для автомобілів, вони не розраховані на велику кількість циклів зарядки та розряду, строго орієнтовані на автотехніку. Лужні АКБ дуже рідко застосовують у сонячній енергетиці. Причина полягає в тому, що прилади несприйнятливі до малого струму потребують повного циклу зарядки від максимального ступеня розрядженості. Ще один недолік у їх експлуатації – великі габаритні розміри, маса та небезпека при розгерметизації.

За технічними характеристиками найпривабливішими типами АКБ для фотоелектричних станцій фахівці вважають гелеві та літій-ферро-фосфатні моделі. Обидві категорії пристроїв відносяться до необслуговуваних, герметичних та відрізняються високою безпекою експлуатації. Однак у ціновому рейтингу вони найдорожчі.

Виробники пропонують спеціальні моделі OPzS акумулятора для сонячних електростанцій. Продукт оптимізовано під експлуатаційні вимоги гелеоенергетики. АКБ мають підвищений циклічний ресурс, вони надійні. Конструктивно батареї об'єднані в моноблоки різної потужності. Панцирні пластини виготовляють із спеціального сплаву, що гарантує міцність та довговічність елементів. Стан електроліту – желеподібна маса. Акумулятори для сонячних електростанцій у такому виконанні не боїться глибоких розрядів, працюють у великій амплітуді температур.

Акумулятори для сонячних станцій – основні вимоги

Акумулятор для сонячних електростанцій, задіяний у схему фотоелектричних панелей, повинен мати певні характеристики.

  1. Заряджатися високим зарядним струмом.
  2. Відрізнятися великою циклічною стійкістю до зарядів і розрядів.
  3. Мати працездатність у широких діапазонах температурного режиму.
  4. Характеризуватись мінімальним саморозрядом.
  5. Відрізнятися простотою обслуговування.

Одна акумуляторна батарея рідко справляється із забезпеченням споживача накопиченою енергією, її потужності не вистачає для живлення електроприладів житлового будинку, не кажучи про виробничі об'єкти. Тому розрахунково-проектна кількість акумуляторів для сонячних електростанцій формують масив для зберігання електричної енергії. Причому підключення пристроїв виконують у різний спосіб: паралельно, послідовно або комбінованим методом. При виборі приладів враховують необхідні показники вихідної потужності та напруги. Групування АКБ передбачає використання виробів однієї моделі. Багато акумуляторів розміщують на спеціальних стелажах.

ТОВ «Селком Електронік» спеціалізується на постачанні електротехнічного обладнання різного призначення. У номенклатурі продукції обов'язково передбачені АКБ будь-якого типу та потужності для накопичення енергії.

Шукаєте акумулятори для сонячних електростанцій? Наші консультанти підкажуть, яка модель буде оптимальною для використання у системі фотоелектричних панелей, професійно роз'яснять правила експлуатації та обслуговування АКБ.

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція: сонячна електростанція, сонячна панель, фотоелектричні панелі, інвертор для сонячної електростанції, фотоелектрична електростанція, сонячна електростанція на даху, стаціонарні акумулятори, зарядний пристрій для стаціонарних акумуляторів, система зберігання електроенергії, літій-іонний акумулятор, літій-залізний акумулятор.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники