Батарея для штабелера

Батарея для штабелера

Сучасні складські приміщення для зберігання готової продукції, товарів, сировини, комплектуючих деталей оснащуються вузькоспеціалізованою технікою, що працює на електричній тязі: штабелерами, річтраками, робокарами. Автономним джерелом струму в механізмах служить батарея для штабелера, що дозволяє безперервно працювати тривалий час під серйозним навантаженням.

Батарея для штабелера та іншого складського обладнання

Для потреб транспортно-вантажної складської техніки широко використовуються тягові акумулятори різного типу. Вони відповідають вимогам пожежної безпеки, відрізняються вібростійкістю, надійно функціонують тривалий час у багаторазовому режимі зарядки – розрядці. Їх поділяють на кілька основних груп.

  1. Акумулятори кислотні тягові панцирного типу PzS та PzB. Моделі відрізняються ємністю, потужністю, кількістю циклів зарядки і дозволяють підібрати оптимальний варіант обладнання (батарея для штабелера), орієнтуючись на конкретні умови експлуатації.
  2. Гелеві, в яких застосовується електроліт у гелеподібній консистенції. Ця речовина забезпечує безпечне функціонування акумуляторної батареї. Корпус повністю герметичний. Пристрій відрізняється мінімальним рівнем газоутворення та гарантовано від витоків електроліту. Такі моделі батарей ідеально підходять для встановлення в обладнання, яке застосовується на складах підприємств із підвищеними вимогами до гігієнічних та екологічних стандартів.
  3. Тягова і напівтягова блокова батарея для штабелера малої потужності, виконані за класичною технологією з рідким електролітом і гелеві моделі, що не обслуговуються. Вироби відрізняються компактністю та різним діапазоном потужності.

Батарея для штабелера представлена ​​в каталозі «Селком Електронік» різними виробниками: німецькою компанією Hawker, що входить до міжнародного концерну EnerSys, польським брендом Bater, який широко зарекомендував себе на європейському та українському ринку, відомою американською компанією Trojan Battery Company.

Кожна батарея для штабелера, що постачається нашою компанією – фірмова та відповідає євростандартам. Весь товар сертифіковано за нормами української системи УкрСЕПРО.

Наші гарантії

Компанія «Селком Електронік» забезпечує:

  • консультаційну підтримку, пропонуючи оптимальну модель джерела живлення залежно від характеристик використовуваної техніки та умов експлуатації;
  • послуги монтажу, діагностики, стартового підключення, відновлення ємності акумуляторів;
  • сервісне обслуговування обладнання (батарея для штабелера) та зарядних пристроїв протягом усього терміну експлуатації.

Забезпечуємо також утилізацію старих акумуляторів, які відпрацювали свій ресурс, тому при купівлі нових виробів споживач може розраховувати на заміну елементів, що відслужили, на нові.

Можливо, Вам також будуть цікаві категорії продукції: тягова батарея, акумуляторні батареї для навантажувачів, акумуляторна батарея, акумулятори для навантажувачів, батарея для навантажувачів, батарея для робокару, батарея для транспорту, гелеві акумулятори, тягові акумулятори, виробник HAWKER, виробник Bater.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники