Гелеві акумулятори

Гелевые аккумуляторы

У промисловій сфері широко застосовуються гелеві акумулятори, виробництво яких ведеться за спеціальною технологією GEL. Методика передбачає використання електроліту у загущеному стані. Для цього в рідкий консистенції електроліт вводять компонент, основу якого становить двоокис кремнію. Цей процес сприяє утворенню желеподібного гелю, що заповнює міжелектродний простір. Завдяки цій технології в приладах ефективно проходить рекомбінація, пристрій не потребує доливання води. Отже, акумулятори цього типу належать до категорії необслуговуваних.

Гелеві акумулятори – переваги

Гелеві акумуляторні пристрої мають низку незаперечних переваг:

  • низький рівень газоутворення, що дозволяє використовувати прилади у приміщеннях з природною вентиляцією;
  • пристрої швидко заряджаються;
  • вироби не потребують обслуговування (періодичне доливання води у процесі всього періоду користування приладом);
  • у разі пошкодження корпусу не виникає витоку електроліту;
  • значний запас електроліту забезпечує надійну роботу виробу у складних температурних умовах.

Ці особливості гелевих акумуляторів дозволяють використовувати прилади для електротяги в різних видах складської вантажно-розвантажувальної техніки, електротранспорті, телекомунікаційних системах, альтернативній енергетиці.

Гелеві акумулятори марки Hawker від ТОВ «Селком Електронік»

Серед приладів, що виробляються для акумулювання енергії, на особливу увагу споживачів заслуговує продукція марки Hawker, зокрема нова модифікація гелевого акумулятора – Hawker evolution.

Герметизовані батареї даної лінійки орієнтовані на використання в навантажувачах вилкового типу, автоматизованих системах транспортування, для комплектації електротранспорту. Відрізняється продукт якісно високою ємністю, значною продуктивністю порівняно з іншими марками акумуляторів, що не обслуговуються.

Мінімальний рівень газоутворення та гарантія від витоків електроліту дозволяє встановлювати батареї даної модифікації в обладнанні, яке застосовується на підприємствах з підвищеними вимогами екологічних і гігієнічних стандартів (харчова промисловість, дитячі товари, медикаменти).

Весь асортимент пропонованих «Селком Електронік» гелевих акумуляторів відповідає міжнародним стандартам DIN та BS та сертифікований у державній системі УкрСЕПРО.

Що потрібно знати про зарядку

Гелеві акумулятори не вимагають організації спеціалізованих зарядних приміщень, що значно скорочує витрати на їх експлуатацію. Однак правильний заряд – важлива умова ефективної роботи джерела енергії. Від грамотного вибору зарядного пристрою в кінцевому рахунку залежить продуктивність і довголіття експлуатаційної служби батарей.

Акумулятори Hawker evolution доцільно укомплектувати високочастотним зарядним пристроєм тієї ж марки. У такому тандемі заряджання батареї триватиме лише 8 годин (за умови глибини розряду 60%) та 12-годинний проміжок часу, якщо глибина розряду досягає 80%.

Ефективність і безперебійність функціонування різної спецтехніки на електротязі залежить від якості та надійності батарей. Тому вибирайте гелеві акумулятори німецької марки Hawker!

Можливо, Вам також будуть цікаві категорії продукції: тягова батарея, акумуляторні батареї для навантажувачів, акумуляторна батарея, акумулятори для навантажувачів, батарея для навантажувачів, батарея для робокару, батарея для транспорту, батарея для штабелера, тягові акумулятори, виробник HAWKER, виробник Bater.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники