Інвертор

Инвертор

Складні електротехнічні прилади – інвертори перетворюють постійний струм на змінний, змінюють рівень струму та напруги. Розрізняються пристрої потужністю та використовуються або як самостійні одиниці, або входять до систем гарантованого безперебійного електроживлення, працюючи у зв'язці з резервними акумуляторами, є також невід'ємною частиною конструкцій сонячних електростанцій.

ТОВ «Селком Електронік» представляє до уваги споживачів різноманітні моделі інверторів, вироблені відомими торговими марками: GUTOR, SCHAEFER, GFS.

Сучасні інвертори

Моделі інверторів, що поставляються, відрізняються:

  • параметрами потужності;
  • напругою вхідного струму (варіюється в середньому від 12В до 240В);
  • типом вихідного змінного струму: синусоїдальним, модифікованою синусоїди або імпульсним.

У складі потужних пристроїв безперебійного живлення використовують інвертори з акумуляторами великої ємності. Такі установки автономно живлять споживачів електроенергією протягом кількох годин. При появі в мережі струму вони перемикають об'єкт на основну лінію електропостачання, а акумулятори відразу переходять у режим заряджання.

Інвертор змінного струму від лідерів ринку

Сучасні технології перетворення електроенергії передбачають застосування інвертора як одну з проміжних ланок. Пристрій виконує функцію перетворення напруги, трансформуючи її на високих частотах і є важливим елементом ДБЖ, що застосовуються в хімічній, нафтопереробній, енергетичній та багатьох інших галузях.

Інвертори GUTOR створені на біполярних транзисторах IGBT, які мають ізольований затвор і працюють у ключовому режимі. Пристрої функціонують за принципом широтно-імпульсної модуляції, що дозволяє паралельно підключати до 9 одиниць обладнання з активним поділом навантаження.

Вироби німецької компанії SCHAEFER – це реалізація інноваційних технологій у сфері виробництва джерел вторинного електроживлення з широкою орієнтацією на різні сфери застосування. У лінійці виробника однофазні та трифазні інвертори DC/AC серії IT. Вироби виконані за класичною схемою повного мостового перетворювача із застосуванням потужних IGBT-транзисторів із нульовою напругою перемикання. Такий конструктивний підхід забезпечує значне зниження втрат потужності під час комутації і тим самим підвищує ККД пристрою.

Продукція марки SCHAEFER налічує десятки перетворювачів з постійною вхідною напругою від 20 В до 800 В та потужностями на виході в діапазоні 0,5–10 КвА. Серед версій продукту із «сухими» контактами реле для сигналізації справності. Інвертор вимикається автоматично, якщо напруга перевищить номінальну на 20%. Увімкнення пристрою відбувається при поверненні напруги до величини нижче за порогове значення. Більшість моделей забезпечують вихідне значення струму навантаження вдвічі більше від номінального протягом 1 секунди.

Постачання ТОВ «Селком Електронік»

Наша компанія готова поставити споживачеві моделі інверторів останнього покоління від найкращих виробників. Продукція характеризується надійністю, високим ККД та має документи, що підтверджують повну відповідність вимогам української національної системи сертифікації УкрСЕПРО.

Наші кваліфіковані фахівці завжди проконсультують замовника при виборі оптимальної моделі, нададуть вичерпну інформацію про кожну одиницю продукту, його технічні характеристики.

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція: літієві акумулятори, електрощитове обладнання, щиток розподільчий, гелеві акумулятори ціна, інвертор 12 220в, розподільчі щити, інвертор струму, щит постійного струму, щити розподільчі електричні, автономні інвертори, електрощитове обладнання виробництво, авіаційні батареї, авіаційні батареї varta, щити змінного струму.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники