Тягова батарея

Тяговая батарея

У системі постачання компанії «Селком Електронік» значний сегмент займає спеціальна тягова батарея. Продукція відрізняється великим діапазоном габаритів, параметрів ємності, номінальної напруги та призначена для різних видів вантажної та складської техніки, транспорту, що працює на електричній тязі, збиральних машин, джерел безперебійного живлення та іншого обладнання.

Тягова батарея: особливості

Цей вид батарей характеризується:

  • великою ємністю;
  • високою експлуатаційною надійністю;
  • хорошою стійкістю до максимальних розрядів.

Завдяки таким особливостям тягові акумуляторні системи чудово функціонують у жорстких умовах за максимального навантаження. Вони розраховані на багаторазові періоди заряду та розряду, деякі сучасні моделі налічують півторатисячну циклічність.

Тягова батарея та супутнє обладнання в «Селком Елктронік»

Наша компанія пропонує споживачеві продукцію (тягова батарея) провідних виробників цієї продукції. Серед них:

  • високоякісні вироби торгової марки Bater, що випускаються на модернізованій та ультрасучасній лінії з виробництва стаціонарних і тягових джерел енергії;
  • моделі тягових акумуляторів бренду Hawker, що використовує новітні технічні розробки;
  • найкращі зразки виробів американської фірми Trojan Battery Company.

Пропонована тягова батарея охоплює всі види сучасної продукції даного спектру:

  • класичні кислотно-лужні батареї різної ємності з наявністю рідкого електроліту;
  • гелеві панцирні батареї з елементом типу PzS, з максимальним циклічним ресурсом і високою продуктивністю (належать до елементів, що не обслуговуються);
  • тягові та напівтягові блокові моделі;
  • спеціальні акумуляторні елементи вибухозахищеного типу, що гарантують безпеку використання в середовищах з підвищеною вибухонебезпечністю.

Обслуговування джерел живлення потребує різноманітних пристроїв. Тому «Селком Електронік» пропонує клієнтам низку супутніх приладів. Споживач може замовити зарядні пристрої класичного зразка, які підходять для моделей з рідким електролітом або вибрати високочастотні універсальні екземпляри.

У номенклатуру поставок входять також периферійні пристрої: системи, призначені для перемішування електроліту та централізованого додавання води.

Вся продукція відповідає високим європейським стандартам та підтверджується сертифікатами національної системи «УкрСЕПРО».

Зверніть увагу на вигідну пропозицію! Ви можете замінити використані елементи, які відпрацювали свій експлуатаційний термін, на нові екземпляри батарей та отримати економію коштів.

Тягова батарея: обслуговування та ремонт

Інструкцією розробників і виробників забороняється самостійне розбирання та ремонт батарей, оскільки в них містяться шкідливі речовини. Така робота повинна проводитись лише фахівцями.

«Селком Електронік» має в своєму розпорядженні сервісний центр і штат професійних майстрів. При зверненні наші умільці проведуть діагностику обладнання та виконають необхідні ремонтні роботи.

Ви також можете отримати необхідну інформацію, як вибрати комплектуючі (тягова батарея) для техніки відповідно до необхідних параметрів, і консультацію щодо правильної експлуатації обладнання.

Можливо, Вам також будуть цікаві категорії продукції: акумуляторні батареї для навантажувачів, акумуляторна батарея, акумулятори для навантажувачів, батарея для навантажувачів, батарея для робокару, батарея для транспорту, батарея для штабелера, гелеві акумулятори, тягові акумулятори, виробник HAWKER, виробник Bater.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники