Акумулятори для навантажувачів

Аккумуляторы для погрузчиков

У закритих приміщеннях виробничих цехів і складів використовується виключно вантажна техніка на електротязі, яка не виділяє вихлопні гази. У механізми встановлюється спеціальні акумулятори для навантажувачів, які живлять ходові та підйомні двигуни, світлову та звукову сигналізацію. Такий режим роботи забезпечується високою ємністю тягових АКБ, стійкістю до глибокого розряду, великою кількістю циклів розряду та заряду.

Акумуляторні батареї для вантажної техніки мають великий попит і відрізняються багатим асортиментом. Ця група джерел енергії займає значний обсяг поставок компанії «Селком Електронік» та представлена ​​продукцією найкращих світових брендів.

Акумулятори для навантажувачів - особливості

До тягових батарей пред'являються особливі вимоги, тому пристрої, що поставляються компанією, відрізняються:

  • міцним, надійним корпусом зі спеціальним покриттям, оскільки за умов експлуатації акумуляторів для навантажувачів повинні витримувати удари, вібрацію, струси та відрізнятися стійкістю до впливу електроліту;
  • значним терміном безперервної роботи без підзарядки (залежить від обраної моделі та може досягати 12 годин), високою ефективністю накопичення енергії;
  • відмінний рівень стійкості до максимальних розрядів;
  • широким діапазоном робочого температурного режиму;
  • різними додатковими опціями, які дозволяють обслуговувати акумулятори для навантажувачів.

Середній експлуатаційний термін сучасних батарей цього типу налічує 4–5 років, що відповідає 1500 циклам заряду-розряду (при дотриманні передбачених умов користування). Це максимально допустимий ступінь циклічності відповідно до нормативних вимог. Такий показник забезпечує високий рівень продуктивності хімічного джерела електроструму.

Акумулятори для навантажувачів: широкий вибір різного типу

Компанія «Селком Електронік» співпрацює з відомими виробниками автономних джерел енергії: Bater, Hawker Trojan та постачає споживачам будь-який тип батарей:

  • класичні моделі свинцево-кислотних тягових акумуляторів з рідким електролітом;
  • герметизовані, що не обслуговуються, з наявністю в конструкції гелевого електроліту;
  • блокові варіанти;
  • різні конфігурації спеціальних вибухозахищених батарей.

Акумулятори для навантажувачів, що ми пропонуємо, – це високотехнологічний продукт надійної якості, який відповідає всім європейським стандартам і сертифікований в українській системі УкрСЕПРО.

Акумулятори для навантажувачів – обслуговування

Для тягових батарей (моделі з наявністю рідкого електроліту), що обслуговуються, необхідне відповідне обладнання. В асортименті «Селком Електронік» є спеціальні системи «Автоматик», призначені для перемішування електроліту та доливання дистильованої води. Ці процеси забезпечують передбачений для нормальної роботи батарей рівень електроліту та його щільність, що гарантує заявлений виробником термін служби пристрою.

У програмі постачання передбачені також зарядні пристрої класичного зразка (для виробів з рідким електролітом) та високочастотні моделі марки HAWKER, які підходять для заряджання різних типів батарей.

У нас ви завжди можете отримати професійну консультацію та вибрати акумулятори для навантажувачів з урахуванням конкретної марки техніки та умов її експлуатації, підібрати оптимальний варіант зарядного та периферійного пристрою.

Можливо, Вам також будуть цікаві категорії продукції: тягова батарея, акумуляторні батареї для навантажувачів, акумуляторна батарея, батарея для навантажувачів, батарея для робокару, батарея для транспорту, батарея для штабелера, гелеві акумулятори, тягові акумулятори, виробник HAWKER, виробник Bater.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники