Bater

Bater

Польська компанія Bater – відомий на європейському ринку виробник і постачальник акумуляторних батарей та комплектуючих елементів. Злившись з підприємством Elmar-Zremb Baterie шляхом придбання всіх 100% акцій, вона провела модернізацію виробництва та має виробничу автоматизовану лінію, оснащену сучасним обладнанням преміум-класу. Це дозволило компанії налагодити випуск акумуляторних батарей, які відповідають світовим стандартам якості.

Основні види продукції Bater та технічні характеристики

Компанія спеціалізується на виготовленні стаціонарних акумуляторів і тягових батарей для різних видів спецтехніки, що працює на електричній тязі: платформних та вилкових навантажувачів, клінінгових машин.

За технічними характеристиками силові пристрої Bater відрізняються:

  • тривалим терміном експлуатації, який забезпечується прогресивною технологією виготовлення та застосуванням високоякісних матеріалів;
  • максимальною кількістю зарядів-розрядів – 1500 (в середньому 5 років експлуатації);
  • стійкістю до перепадів температурного режиму;
  • максимальним використанням акумуляторної енергії: невисока величина внутрішнього опору знижує втрати енергії при роботі батарей;
  • ефективним захистом від замикання, який забезпечує надійна ізоляція кожного з'єднувального елемента;
  • низьким рівнем саморозряду, що становить у середньому близько 3% на місяць, що мінімізує витрати електроенергії;
  • механічною міцністю та високим ступенем безпеки.

Корпус ящика акумулятора виготовляється з високоміцних матеріалів і покривається спеціальним складом на основі поліетилену, використовується оригінальна технологія флюїтизації. Такий метод дозволяє забезпечити 100-відсоткову антикорозійну стійкість і досягти електроізоляції корпусу. Отже, вироби Bater можна використовувати у складних та несприятливих умовах експлуатації.

Виробляють батареї з елементами PzS, що відповідають стандартам DIN EN 60254-1 та пластинами типу PzB (британський стандарт). У першому випадку ємність виробів варіюється в діапазоні 100 Ач – 1500 Ач, у другому коливається від 46 Ач до значення 1050 Ач.

Постачання продукції Bater

ТОВ «Селком Електронік» постачає на ринок продукцію Bater, яка підходить для різних видів спецтехніки. Тягові батареї мають високу потужність і чудово показали себе в різних режимах експлуатації, включаючи багатозмінний графік роботи.

Крім тягових батарей, пропонуємо замовникам допоміжне обладнання, що оптимізує використання та обслуговування акумуляторів:

  • зарядні пристрої;
  • мікропроцесорні системи керування, які забезпечують оптимальне енергоспоживання.

Весь асортимент продукції Bater сертифікований в Україні згідно з вимогами державної системи УкрСЕПРО. Якщо ви вагаєтесь у правильному виборі тягової батареї для своєї техніки, менеджери компанії «Селком Електронік» порадять оптимальні моделі акумулятора, враховуючи параметри та особливості конкретного механізму.

Компанія «Селком Електронік» має також власний центр сервісних послуг і виконує діагностику та ремонт продукції Bater, що реалізується нами.

Можливо, Вам також будуть цікаві категорії продукції: тягова батарея, акумуляторні батареї для навантажувачів, акумуляторна батарея, акумулятори для навантажувачів, батарея для навантажувачів, батарея для робокару, батарея для транспорту, батарея для штабелера, гелеві акумулятори, тягові акумулятори, виробник HAWKER.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники