HAWKER

HAWKER

Швейцарська компанія Hawker входить до міжнародного концерну EnerSys і займається виробництвом акумуляторів різного призначення. До переліку продукції входять:

  • авіаційні акумуляторні батареї;
  • стаціонарні хімічні джерела струму для промислових об'єктів;
  • тягові батареї для складської техніки: навантажувачів різного типу, річтраків, штабелерів, електровізків і електрокарів, ножничних підйомників;
  • спеціальні батареї, що використовуються в автономних клінінгових машинах;
  • моделі акумуляторів, оптимізовані для електромобілів, гольф-карів та іншого транспорту, що функціонує на електротязі;
  • класичні трансформаторні та імпульсні високочастотні зарядні пристрої.

Продукції Hawker: тягові батареї

Акумулятори бренду Hawker – це високотехнологічний продукт преміум-класу. Компанія використовує у виробництві інноваційні технології, передові розробки, новітні сучасні матеріали.

У тягових герметизованих батареях виробник застосовує позитивні пластини панцирного типу PzS та PzB, що відповідають європейським та британським стандартам, використовує лише первинний свинець із низьким вмістом сурми. Для виготовлення корпусу вибраний синтетичний полімер, що має високі показники удароміцності та термостійкості або сталевий контейнер, який має кислотостійке покриття. У конструкції передбачені спеціальні ковпачки, з їх допомогою здійснюється відведення газів та забезпечується герметизація (елементи перешкоджають протіканню електроліту). Місткість виробів варіюється від 84 до 1000 Ah.

У модельному ряді особливе місце займає лінійка тягових гелевих батарей Hawker evolution (необслуговуваних). Моделі орієнтовані на комплектацію автоматизованих систем транспортування та електронавантажувачі вилкового типу, випускаються також модифікації у вибухозахищеному виконанні (ATEX).

Вироби Hawker для авіаційної промисловості

Авіаційні бортові батареї Hawker серії H1C виробляються з урахуванням розробок за програмою, що отримала назву «Безпека та потужність». Компанія гарантує високий рівень надійності продукту та безпеку польотів.

Акумулятори складаються з спекових електродів, дуже тонких сепараторів, що розділяють електроди різної полярності, міжакумуляторних з'єднувальних перемичок з міді з нікелевим покриттям (мають хорошу провідність), клапанів, які дають виходити газам, що утворюються в процесі заряду. Як електроліт виробник використовує гідроксид калію та дистильовану воду.

Батареї відрізняються ємністю, габаритами, вагою та застосовуються для різних марок техніки цивільної та військової авіації.

Hawker: моноблок швидкого заряду

Моноблочні батареї Hawker – це продукт з високою продуктивністю та стандартною напругою 6 В та 12 В. Спеціальний профіль дозволяє повністю зарядити батарею за 4 години, а також проводити проміжне підзаряджання.

Цей тип акумуляторних батарей широко застосовується в клінінговій та вантажно-розвантажувальній складській спецтехніці.

«Селком Електронік»: акумуляторні батареї Hawker у будь-якому виконанні

Наша компанія є офіційним представником компанії Hawker та постачає на український ринок весь спектр продукції виробника від зарядних пристроїв до потужних авіаційних і промислових батарей. Весь товар відповідає високим європейським стандартам якості та сертифікований відповідно до вимог національної системи «УкрСЕПРО».

Можливо, Вам також будуть цікаві категорії продукції: тягова батарея, акумуляторні батареї для навантажувачів, акумуляторна батарея, акумулятори для навантажувачів, батарея для навантажувачів, батарея для робокару, батарея для транспорту, батарея для штабелера, гелеві акумулятори, тягові акумулятори, виробник Bater.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники