Батарея для робокару

Батарея для робокару

Робокари – найновіший різновид повністю автоматизованої складської техніки. Машина виконує операції з переміщення та підняття вантажів без участі водія. Акумулятор для робокару служить надійним джерелом електричної тяги і забезпечує максимальну працездатність складського обладнання в різних умовах експлуатації.

Вибір батареї для робокару

Компанія «Селком Електронік» постачає споживачам високоякісні батареї для робокарів та інших видів спецтехніки. Усі АКБ сертифіковані в Україні згідно з вимогами державної системи УкрСЕПРО.

Оскільки робокар відноситься до вантажно-транспортної техніки, то оснащується тяговими батареями. Залежно від потужності механізму, умов і режиму експлуатації, вимог до екологічної та гігієнічної чистоти складського приміщення вибирають певний тип батареї для робокару, штабелера, підйомної платформи та іншого обладнання.

У каталозі представлені джерела електроживлення в усій різноманітності виконання.

  1. Останні модифікації класичних кислотних АКБ з панцирним електродом (тип PzS та PzB) різної ємності. Вони характеризуються високою продуктивністю, забезпечуючи ефективну багатозмінну роботу техніки. Батареї для робокару та інших механізмів мають запас міцності, достатній для функціонування в складних умовах. У цій групі товару присутні популярні та затребувані марки АКБ німецького та польського виробництва (Hawker та Bater).
  2. Герметизовані гелеві АКБ, що не обслуговуються, в конструкції яких застосовують загущений електроліт. Внутрішня рекомбінація та спеціальні зарядні режими створюють масу електроліту, якої вистачає на заявлений виробниками експлуатаційний термін джерела енергії. Гелеподібна структура повністю унеможливлює витікання електроліту навіть при пошкодженні корпусу. У цій категорії продукція АКБ представлена ​​серією Hawker Evolution.
  3. Компактні батарейки класичного типу з використанням рідкого електроліту та необслуговувані моделі з електролітом у вигляді гелю. Вироби відрізняються незначними габаритами та відрізняються значенням ємності. Цей сегмент представлений у нашому каталозі продуктом компаній Hawker та Trojan.

Щоб батарея для робокару надійно служила встановлений виробником термін, наші експерти радять придбати зарядний пристрій тієї самої марки, що й АКБ. Це створить стовідсоткову сумісність обладнання.

 Сервіс від «Селком Електронік»  

Співпрацюючи з нашою компанією, споживач отримує можливість сервісної та консультативної підтримки. Професійна команда сервісного центру «Селком Електронік» здійснює повне технічне обслуговування пристроїв, що реалізуються. У разі потреби батарея для робокару пройде діагностику, стартове підключення, відновлення ємності.

Можливо, Вам також будуть цікаві категорії продукції: тягова батарея, акумуляторні батареї для навантажувачів, акумуляторна батарея, акумулятори для навантажувачів, батарея для навантажувачів, батарея для транспорту, батарея для штабелера, гелеві акумулятори, тягові акумулятори, виробник HAWKER, виробник Bater.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники