Інвертор 12-220 В

Инвертор 12-220 В

Важливим пристроєм для обслуговування електротехніки є інвертор 12-220 В. Він відноситься до перетворювачів напруги, які дозволяють зі змінного струму 220 вольт отримати постійний зі значенням 12 В і навпаки.

Де використовують і як працює інвертор 12-220 В

Схема функціонування перетворювача напруги дуже проста: є в мережі загального користування напруга - електроенергія проходить транзитом через пристрій до підключеної апаратури. Якщо воно зникає, інвертор 12-220 В автоматично перемикає техніку на резервне живлення від акумуляторів.

Якісний продукт завжди має у своєму пристрої захисні блоки, що реагують на струмові навантаження та коротке замикання, виконуючи знеструмлення. Багато моделей інверторних приладів оснащуються:

  • вбудованим пристроєм, що регулює напругу;
  • інтелектуальним зарядним пристроєм, що виключає перезаряд і недозаряд АКБ;
  • автоматичним перезапуском пристрою;
  • активним охолодженням, яке керується термодатчиком і здійснюється вентилятором;
  • захистом зворотної полярності.

Інвертор 12-220 В транслює електропостачання на виході в параметрах, що відповідають стандарту домашніх мереж (220 В 50Гц), тому сумісний з усіма побутовими приладами та технікою. Для функціонування особливо чутливого обладнання електротоку, його якості необхідні моделі перетворювачів, що видають вихідну форму хвилі – чисту синусоїду. До них належать газові котли, каналізаційні станції, циркулярні насоси водопостачання.

Інвертори – обов'язковий елемент фотоелектричних станцій. Сонячні батареї виробляють постійний струм, який повинен конвертуватися в змінний зі стандартною напругою на виході 220 В. Саме це завдання і виконують автономні перетворювачі інвертори 12-220, 24-220, 48-220 та інші варіанти.

Прилади випускають із виробленням однофазного та трифазного змінного струму. Трифазний продукт застосовують переважно у промисловому виробництві.

Інвертор 12-220 В з інтелектуальним захистом

До ефективних сучасних перетворювачів відносяться моделі, в конструкції яких передбачено розумний зарядний пристрій. Якщо в зовнішній лінії живлення знижується або значно підвищується напруга, падає значення сили струму або синусоїдальна напруга набуває неправильної форми, в інверторі 12-220 спрацьовує перемикаюче реле, і живлення навантаження переходить від акумулятора. Коли характеристики в мережі приходять в норму, живлення знову здійснюється від головної лінії, а акумулятори заряджаються. Керуючим елементом є мікропроцесор.

Важливою особливістю перетворювача із зарядкою АКБ вважається ступінчастий процес заряду. Він відбувається поступово, оскільки напруга подається з проміжками, а не весь час. Випускають моделі із програмуванням ємності акумуляторних батарей, підбираючи оптимальне значення струму для максимально швидкого заряджання.

Постачання перетворювачів

Компанія «Селком Електронік» здійснює постачання, комплексне інженерно-технічне обслуговування систем гарантованого електропостачання, куди входять перетворювачі струму різної потужності.

Наші фахівці охоче проконсультують кожного клієнта, порадять оптимальні моделі пристроїв з урахуванням вимог споживача.

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція:  літієві акумулятори, інвертор, електрощитове обладнання, щиток розподільчий, гелеві акумулятори ціна, розподільчі щити, інвертор струму, щит постійного струму, щити розподільчі електричні, автономні інвертори, електрощитове обладнання виробництво, авіаційні батареї, авіаційні батареї varta, щити змінного струму.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники