Електрощитове обладнання

Электрощитовое оборудование

Безперебійне та стабільне енергопостачання на кожній ділянці мережі забезпечує електрощитове обладнання. Це величезний комплекс різноманітних приладів та пристроїв, які зібрані за певною схемою та поміщені у безпечні форм-фактори (закриті шафи, захищені панелі чи ящики).

Електрощитове обладнання - функціонал

Прилади та пристрої електрощитового обладнання виконують різні функціональні завдання:

 • приймають і розподіляють електроенергію по кожній ділянці мережі;
 • забезпечують об'єкт безперебійним живленням;
 • захищають лінію під час перевантаження або замикання;
 • запобігають різким підвищенням і пониженням напруги в електромережі;
 • враховують споживання електроенергії;
 • служать для керування підстанціями в ручному або автоматизованому режимі при виникненні аварійної ситуації.

Електрощитове обладнання від «Селком Електронік»

Компанія «Селком Електронік» пропонує споживачам різне електрощитове обладнання:

  • Шафи автоматичного введення резервів

Пристрої є одним з головних компонентів при створенні систем безперебійного ефективного електропостачання. Конструкції використовують споживачі першої категорії постачання електрики. До них відносяться підприємства та споруди, де навіть короткочасне відключення струму є неприпустимим: військові об'єкти, злітні смуги аеродромів, обладнання, що служить для функціонування портів, залізниць, операційних лікарень, виробничих ліній з безперервним технологічним процесом.

Електрощитове обладнання АВР за схемою роботи поділяють на конструкції одно- та двосторонньої дії. У першому випадку система забезпечена однією секцією робочої мережі та однією резервною. Другий варіант передбачає, що кожна лінія здатна виконувати функцію резервного та робочого навантаження.

  • Шафи управління оперативним струмом

Основна роль обладнання – забезпечення електроенергією технічних агрегатів і приладів, що працюють на постійному струмі. Пристрої також захищають об'єкт від збоїв електропостачання, автоматично підключаючи резервне джерело живлення (акумулятори). ШОУТами обладнують електричні системи на об'єктах промислового виробництва, зв'язку, транспорту, що належать до споживачів першої та другої категорії.

Шафи управління оперативним струмом стійкі до високих навантажень. Сучасні моделі оснащені високопродуктивними контролерами, які здійснюють розподіл навантаження та відображають на дисплеї оперативну інформацію про струм і напругу навантаження, стан АБ, повідомляють про наявність та тип аварійної ситуації.

  • Щити постійного струму

Дана група щитів є спеціалізованим обладнанням, завданням якого є побудова ланцюгів оперативного струму (постійного) і постачання споживачам електроенергії, якщо відсутня вхідна напруга. Сфера застосування – електростанції, трансформаторні електроустановки (підстанції), розподільчі пункти на промислових та інших об'єктах.

ЩПТ перерозподіляє електроживлення між споживачами, захищає введення від замикання, швидко визначає лінію, на якій стався збій та замикання. У функціонал щита входить також автоматизований контроль параметрів опору струму та вимірювання показників АБ.

«Селком Електронік» постачає споживачеві різноманітне якісне електрощитове обладнання. Вся продукція відповідає вимогам і стандартам єдиної державної системи УкрСЕПРО, що підтверджується отриманими сертифікатами відповідності.

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція:  літієві акумулятори, інвертор, щиток розподільний, гелеві акумулятори ціна, інвертор 12 220в, розподільні щити, інвертор струму, щит постійного струму, щити розподільні електричні, автономні інвертори, електрощитове обладнання виробництво, авіаційні батареї, авіаційні батареї varta, щити змінного струму.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники