Джерело безперебійного живлення

Источник бесперебойного питания (ИБП)

ТОВ «Селком Електронік» постачає на український ринок широкий спектр електротехнічного обладнання, зокрема ДБЖ. У номенклатурі є джерело безперебійного харчування різного типу провідних європейських компаній.

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ): поділ за категоріями

Всі системи та ДБЖ поділяються на кілька категорій:

 • промислового призначення, які забезпечують електроживлення потужних агрегатів, обладнання, комплексів, що складаються зі значної кількості електроапаратури та функціонують з нестандартними параметрами напруги та частотами одно- та трифазного змінного і постійного струму;
 • офісні або комерційні для захисту обробки електронних даних;
 • побутові, призначені для підключення одного або кількох електроприладів, що працюють від стандартної електромережі.

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) торгової марки GUTOR

Швейцарський бренд GUTOR широко відомий своїми розробками передових технологій для виробництва потужних апаратів і систем безперебійного живлення. Компанія випускає ДБЖ у розрахунку на різну вхідну потужність, яка варіюється в діапазоні від 5 до 220 кВа. Пристрої підтримують різні параметри напруги (вхідного та вихідного) та частот. Виробник значно розширив функціональні можливості сучасних приладів безперебійного електроживлення додатковими опціями.

Продукт, що випускається GUTOR, характеризується:

 • надійністю роботи ДБЖ;
 • високими показниками безпеки;
 • подвійним перетворенням;
 • зручними модульними конструкціями;
 • можливістю паралельного резервування;
 • активним поділом навантаження ДБЖ.

Серед пропонованих, джерело безперебійного живлення бренду:

 • Джерело безперебійного живлення, призначене для промислових підприємств і об'єктів енергетики. Воно забезпечує безперервність виробничого процесу при відключенні електрики, дозволяючи техніці працювати автономно певний інтервал часу, захищають дороге оснащення від поломок при стрибках напруги.
 • ДБЖ, орієнтовані на медичну сферу. Апарати сконструйовані до специфіки лікарень і дозволяють при збоях у подачі напруги освітлювати операційні зали, функціонувати терапевтичним і діагностичним приладам і електроінструментам.

Про розробку комплексної системи електроживлення

Кожна галузь, кожне виробництво відрізняється специфікою та вимагає розробки певної системи безперебійного живлення, вибору відповідної моделі ДБЖ за конструктивними особливостями та параметрами, грамотне інтегрування пристрою в загальну структуру.

Маючи у штаті кваліфікованих інженерів-проектувальників, ТОВ «Селком Електронік» виконує технічну та проектну документацію, погоджує її у всіх інстанціях і дозвільних органах. Замовляйте джерело безперебійного живлення та проекти з електропостачання та електроживлення.

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція: ДБЖ для котла, ДБЖ для дому, ДБЖ купити, ДБЖ для комп'ютера, купити ДБЖ, як вибрати ДБЖ, ДБЖ для сервера, джерело безперебійного живлення для газового котла, джерело безперебійного живлення ціна, джерело безперебійного живлення ДБЖ.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники