Щиток розподільчий

Щиток распределительный

Електроенергія перш ніж потрапить безпосередньо на певний об'єкт споживача, надходить на розподільний щиток. Пристрій не тільки розподіляє електричний струм, але й має систему захисту, яка спрацьовує у разі ситуацій нештатного характеру: серйозних перевантажень, короткого замикання.

Спектр споживачів електроенергії охоплює всі галузі промислового виробництва, адміністративні та громадські будівлі, комерційну сферу та житловий фонд. У кожному конкретному випадку застосовуються певний вид обладнання – розподільчий щиток, що відрізняються конструкцією і цільовим призначенням.

Щиток розподільчий та його спецпризначення

У переліку електрощитового розподільчого обладнання існує кілька видів, які класифікуються залежно від призначення:

  1. Головний щиток розподільчий. Пристрій виконує завдання прийому та перерозподілу електроструму по лініях, що ведуть до різних об'єктів. Зазвичай ГРУ встановлюють на КТП (трансформаторні підстанції), на заводах та промислових підприємствах, у приміщеннях котелень. У його функції входить також захист ліній від перевантажень і замикань, що виникають, облік споживаної електрики.
  2. Ввідний розподільчий пристрій. Його завдання полягає у прийомі електроенергії, що надходить від силової трансформаторної установки або електроживильної мережі, та її розподіл з подачею на інші електрощити, що знаходяться в будівлі. Шафи ВРУ встановлюють на введенні у споруду. Крім комутаційних та захисних приладів, у ввідний розподільчий пристрій часто монтують облікову та іншу автоматику.
  3. Щит розподільчий поверховий. Сама назва свідчить, що пристрій монтують на поверхах багатоквартирних житлових будинків та громадських будівель. Поверховий варіант обладнання приймає електроенергію від ГРУ або вступно-розподільного пристрою та подає його, перерозподіляючи на квартирні щитки. Зазвичай, пристрої поділяють на відсіки: розподільчий, обліковий, абонентський для інших мереж (телекомунікаційних, домофонів).
  4. Щиток квартирний. ЩК монтують на поверсі або всередині квартири. Нерідко споживачі використовують два щитки: один встановлюють на поверсі, другий – у квартирі. У начинці першого є обліковий прилад і захисна апаратура. Квартирний прилад розподіляє електроенергію за кількома відгалуженнями електричної проводки. При цьому користувачі встановлюють модулі автоматичних пристроїв, які оберігають кожну окрему гілку від струмових перевантажень та можливого замикання. За типом монтування ЩК поділяють на два варіанти: внутрішні та накладні.
  5. Щитки освітлення виконують роль управління освітлювальною апаратурою (періодичних включень та відключень за допомогою спеціальної автоматики, здійснюючи захист ліній).
  6. Пристрої аварійного введення резерву. Устаткування укомплектоване спеціальною автоматичною апаратурою, що перемикає живлення при аварії з основного на резервне джерело електропостачання.

Електрощитове обладнання від ТОВ «Селком Електронік»

Програма постачання компанії охоплює широку номенклатуру електротехнічного обладнання різного призначення, куди входить розподільчий щиток, шафи аварійного введення резерву та управління оперативним струмом, щити постійного струму та інші пристрої даної групи.

Компанія «Селком Електронік» пропонує високоякісний продукт різних виробників, що відповідає необхідним нормам та стандартам, займається монтажем електротехнічного обладнання та забезпечує його гарантійне обслуговування.

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція:  літієві акумулятори, інвертор, електрощитове обладнання, гелеві акумулятори ціна, інвертор 12 220в, розподільчі щити, інвертор струму, щит постійного струму, щити розподільчі електричні, автономні інвертори, електрощитове обладнання виробництво, авіаційні батареї, авіаційні батареї varta, щити змінного струму.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники