Щити розподільчі електричні

Щиты распределительные электрические

У енергосистему будь-якої виробничої, комерційної, житлової будівлі входять щити розподільні електричні. Пристрій здійснює прийом, подальше транспортування електроенергії з розподілом по гілках до споживачів. Важливою функцією є захист мережі від аварійних ситуацій, які можуть виникнути внаслідок замикань, серйозного навантаження. Залежно від конкретного призначення щитів пристрій комплектується певним набором апаратури.

Щити розподільні електричні – різновиди та типи

Головний у системі щит розподільний електричний призначений для введення електроструму у споруди з потужним споживанням енергії: багатоповерхові будинки, виробничі об'єкти. ГРУ здійснюють контроль, управління та захист відхідних електроліній і складається з кількох функціональних блоків. Схеми ГРЦ можуть відрізнятися кількістю вводів та відхідних мереж, наявністю АВР та лічильників обліку електроенергії. Збираються всі компоненти на панелях або у вхідних шафах. Найновіші конструкції випускають у вигляді модульних шаф, де кожна секція забезпечує свою захисну панель, і дверцят.

Замість ГРУ у сучасних багатоповерхових будинках часто вводи зовнішніх мереж та захисно-комутаційні прилади поєднують в один вступно-розподільчий комплекс. Будівля може отримувати електроенергію за одним або декількома вводами. Їхня кількість залежить від поверховості будови, наявності різних силових електроприймачів (ліфта, електродвигунів вентиляторів, апаратури сигналізації, аварійного освітлення). Приймаючи електроенергію від трансформаторного пристрою, ВРУ розподіляє та подає електрострум на живлення силових споживачів, загальнобудинкове освітлення, лінії електропостачання квартир.

Групові електрощити встановлюють з метою контролю певних груп споживання струму. Це можуть бути, наприклад, освітлювальні та побутові прилади. У пристрої передбачені вимикачі автоматичні, що контролюють витрату струму.

Щити розподільні електричні поверхові монтують на сходових майданчиках. У їхнє завдання входить прийом електроенергії від ВРУ або ГРУ та розгалуження з трансляцією на квартирні щитки. Зазвичай вони складаються із роздільного, облікового і абонентського відсіків.

Щитки квартирні направляють електроживлення до ланцюга освітлення, до розеток, стаціонарних споживачів. Обов'язково комплектуються лічильником обліку та приладами захисту. У сучасних щитах розподільних електричних, що встановлюються в квартирах, передбачають запобігання струмам витоку, інтегрують ПЗВ та автоматичні диференціальні вимикачі.

На виробничих підприємствах і промислових об'єктах застосовують спеціалізоване обладнання, до якого належать щити розподільні електричні постійного та змінного струму.

ЩПТ перерозподіляють електроенергію, забезпечують безперервним живленням управлінські канали, захищають введення при нештатних ситуаціях, контролюють опір струму, визначають ділянки, де сталися проблеми в мережі. Щити змінного струму належать до комплексних низьковольтних пристроїв з функціоналом, куди входить прийом, розподіл електричної енергії та захист мереж від замикань.

Високоякісне обладнання від «Селком Електронік»

В арсеналі електротехнічного обладнання, яке постачається компанією «Селком Електронік», вагому частину займає щитове обладнання різного призначення. У каталозі представлені розподільчі щити, вони мають різноманітні габарити монтажної панелі, відрізняються кількістю секцій, кількістю вводів та модульних місць. Весь товар сертифікований та відповідає високим показникам якості.

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція: літієві акумулятори, інвертор, електрощитове обладнання, щиток розподільчий, гелеві акумулятори ціна, інвертор 12 220в, розподільчі щити, інвертор струму, щит постійного струму, автономні інвертори, електрощитове обладнання виробництво, авіаційні батареї, авіаційні батареї varta, щити змінного струму.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники