Щити змінного струму

Щиты переменного тока

Функціональні щити змінного струму – спеціалізоване обладнання, яке приймає та перерозподіляє енергію у вигляді електричного змінного струму. Розподільні пристрої відносяться до категорії комплексних низьковольтних агрегатів. Розділяючи електроживлення за кількома лініями споживання, прилади одночасно захищають мережу власних потреб від пошкодження внаслідок короткого замикання та інших аварійних ситуацій.

Щити змінного струму – докладніше про функції

Встановлення щитів змінного струму забезпечує:

  • електроживлення конкретних споживачів;
  • захист об'єктів енергоспоживання за допомогою спеціальних вимикачів (автоматичних) або шляхом приєднання АВР при знеструмленні мережі;
  • увімкнення або переключення обладнання в автоматичному режимі;
  • моніторинг і фіксацію повідомлень про наявність пошкоджень, що виникли в приладах і пристроях електроустановки;
  • контроль рівня напруги на вході та виході.

Електрообладнання також вимірює та контролює напругу в батареях і виконує інші додаткові функції.

Щити змінного струму: особливості конструкції

Стандартний варіант ЩПС являє собою металеві шафи, панелі введення та розподілу змінного струму, інсталяцію захисних та контрольно-вимірювальних приладів.

Щоб забезпечити надійність електропостачання об'єктів, у комплектації щита змінного струму передбачають два незалежні джерела живлення. Коли призначення обладнання зводиться до електропостачання власних потреб, вибирають менш потужні пристрої. Для забезпечення енергією значної кількості споживачів встановлюють електрообладнання із трьома секціями, які оснащують трьома джерелами живлення.

На зовнішній стороні ЩПС монтують прилади, що виконують контрольно-вимірювальні функції. У секціях передбачають установку вольтметрів, які здійснюють пофазний контроль напруги на шинах, монтують амперметри, що показують струм навантаження. Поточне положення комунікаційної апаратури, куди входять рубильники та вимикачі, що працюють в автоматичному режимі, контролюють, використовуючи сигнальні лампи та індикатори.

Кожен тип щита змінного струму може бути обладнаний різними захисними пристроями. Обов'язковим є захист від замикань. Передбачають також оснащення, що оберігає від перенапруги або мінімальної напруги. Існують апарати, що дозволяють живити мережу від генератора, якщо щит фіксує повну відсутність напруги.

Щити змінного струму оснащують додатковими елементами. До них відносяться вимірювальні прилади, що враховують електроенергію, що споживається. Лічильники монтують на введенні та на гілках, що відходять до споживачів (якщо існує необхідність такого обліку).

Обладнання може мати місцеве та сучасне дистанційне керування, зручне одно- або двостороннє обслуговування.

Постачання «Селком Електронік»

Щити змінного струму – необхідні пристрої у ланцюгах власних потреб на енергетичних об'єктах, різних промислових підприємствах, виробничих цехах, майстернях. Ця категорія електричного обладнання включена до обов'язкової програми наших поставок на вітчизняний ринок.

Усі елементи, прилади та апарати ЩПС – це високоякісний функціональний продукт, об'єднаний в єдиному пристрої з можливістю різної комплектації, що адаптується до потреб конкретного споживача. Можливе постачання окремими шафами, блоками по секціях або повністю в зібраному вигляді. Термін служби обладнання – не менше 30-40 років. Висока ремонтоспроможність і можливість поєднання апаратури різних виробників дозволяє значно продовжити експлуатаційне життя електроустаткування.

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція: літієві акумулятори, інвертор, електрощитове обладнання, щиток розподільчий, гелеві акумулятори ціна, інвертор 12 220в, розподільчі щити, інвертор струму, щит постійного струму, щити розподільчі електричні, автономні інвертори, електрощитове обладнання виробництво, авіаційні батареї, авіаційні батареї varta.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники