Розподільчі щити

Распределительные щиты

Встановити розподільчі щити – означає забезпечити безпеку функціонування гілок і ділянок електромереж промислових і житлових об'єктів і перерозподіл електричної енергії. Весь продукт щитового електроустаткування поділяється на групи, виходячи з цільового призначення, та комплектується захисною апаратурою, різноманітними пристроями та приладами.

Розподільчі щити: особливості щитової техніки

Загальне призначення щитового обладнання – приймати електричний струм та перерозподіляти, здійснюючи при цьому захисну функцію. Кожен вид розподільчих щитів має характерні особливості:

  1. Головні розподільчі щити, приймаючи електроенергію, здійснюють її розподіл конкретними магістралями до групових споживачів. При цьому забезпечують функціональність системи, відновлення якості електроенергії, захист ланцюгів, що відходять від значних перевантажень, замикань, враховують споживання електрики. Основне місце розташування – трансформаторні підстанції, промислово-виробничі об'єкти, котельні. Основу ГРЩ становить вступна панель, розподільні секції та панелі. Устаткування оснащують протиаварійною автоматикою, контрольно-обліковими приладами.
  2. Призначення вступних розподільчих пристроїв – здійснювати прийом електрики від силового кабелю з подальшим розподілом його по лініях, що ведуть до поверхових, квартирних щитків. Друге завдання – захист від перевантажень і позаштатних ситуацій. Місце встановлення – введення в житлову чи громадську будівлю, виробничий цех.
  3. Призначення аварійного введення резерву – миттєве перемикання електроживлення у разі знеструмлення від центральної магістралі, що поставляє, на резервне джерело і знову з резерву на основну мережу після усунення несправностей. Для цього пристрій має спеціальну автоматику, що відповідає за функцію перемикання. Встановлюють АВР на виробництвах, об'єктах комунального господарства, торгівлі.
  4. Розподільчі щити поверхові. Призначені для організації електропостачання у висотному житловому фонді та у комунальних будинках. Пристрої монтують на кожному поверсі для передачі електроенергії від ВРУ на квартирні щитки. Особливістю ще є поділ на розподільчі, облікові та абонентські відсіки.
  5. Розподільчі щити квартирні можна монтувати на сходових майданчиках або розміщувати в квартирах. У конструкції передбачені облікові прилади та захисна апаратура.
  6. Спеціалізовані щити постійного струму призначені для організації систем безперебійного живлення. Пристрої приймають електроенергію, що надходить від акумуляторних батарей і перерозподіляють, забезпечуючи споживачів електрикою. У конструкцію цього типу обладнання (розподільчі щити) впроваджено перемикаючу апаратуру, захисні та контрольні прилади.

Обладнання від «Селком Електронік»

Надійні розподільчі щити – обов'язкова ланка в організації правильного та безпечного електропостачання на підприємствах, у різних організаціях, житловому фонді. Тому ТОВ «Селком Електронік» приділяє велику увагу цьому сегменту продукції, що постачається споживачеві.

Весь комплекс обладнання відповідає міжнародним стандартам і вимогам вітчизняної системи сертифікації УкрСЕПРО.

Наша компанія надає технічну підтримку, пропонує послуги з обслуговування та ремонту систем електроживлення. Роботи проводять спеціалісти сервісного центру «Селком Електронік». У нас ви можете отримати професійні рекомендації щодо вибору щитового обладнання відповідно до конкретних вимог, поради щодо його експлуатації.

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція: літієві акумулятори, інвертор, електрощитове обладнання, щиток розподільчий, гелеві акумулятори ціна, інвертор 12 220в, інвертор струму, щит постійного струму, щити розподільчі електричні, автономні інвертори, електрощитове обладнання виробництво, авіаційні батареї, авіаційні батареї varta, щити змінного струму.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники