Джерело безперебійного живлення для газового котла

Источник бесперебойного питания для газового котла

У виробничих цехах, комерційних приміщеннях, будинках приватного сектора стало економічно вигідно облаштовувати систему автономного опалення, вона дозволяє здобути незалежність та дистанціюватися від комунальних служб. Важлива ланка в організації індивідуального опалення – джерело безперебійного живлення газового котла. Його наявність – це гарантія безвідмовного функціонування системи. Коли знеструмлюється електромережа або фіксується різка спотворена напруга, приладом здійснюється безперервне живлення блоків керуючих котлового агрегату.

Джерело безперебійного живлення для газового котла – захищаємо систему

Часто у домоволодіннях з автономним опаленням господарі обмежуються покупкою релейного чи симісторного стабілізатора. Прилад підтримує цілодобове функціонування системи, реагуючи на відхилення та перепади напруги від встановлених допустимих норм. Якщо відбувається відключення енергопостачання, ДБЖ дозволяє техніці коректно вимкнутись. На цьому його функції закінчуються, і котел перестає працювати до відновлення подачі струму в основній лінії живлення. Щоб забезпечити безперервне функціонування системи, підключають джерело безперебійного живлення для газового котла.

Найкращим видом апаратів для цього фахівці вважають джерела БЖ, що випускаються за передовою електротехнологією Online з повною стабілізацією напруги. Головною перевагою апаратів цієї групи є транслювання вихідної напруги у формі правильної синусоїди. Це ключовий фактор при використанні котлів, оснащених найскладнішою системою автоматики, яка є чутливою до якісних показників струму. За технічними характеристиками джерела БЖ повинні синхронізуватись із потужністю електричних двигунів циркулярних насосів, автоматичного керування, задіяних у системі.

Підтримка робочого режиму обладнання у разі відключення електричної енергії щонайменше на дві години ефективно забезпечується моделями без вбудованих батарей. До ДБЖ цієї групи підключають зовнішні акумуляторні батареї, ємність яких здатна гарантувати багатогодинну резервну роботу котлового агрегату. Доповнюють джерело безперебійного живлення для котла сучасним пристроєм для заряду, що характеризується великими параметрами потужності.

До простих за структурою та найдешевших ставляться безперебійники, які працюють за схемою off-line. Вони включають авторежим живлення від батарей, якщо зникає централізоване енергопостачання, та здійснюють необхідну зарядку АКБ. Однак автоматична підтримка оптимальної напруги в них не закладена.

Опалювальна система: яка потрібна ДБЖ за потужністю

У пристроях, розрахованих на значення тепла до 25 кВт, у конструкції передбачено один насос, який включається та підтримує заданий температурний параметр. Для його нормального функціонування слід придбати малопотужне джерело безперебійного живлення для газового котла (до 300 Вт). Наявність двох циркулярних насосів потребує агрегату щонайменше 500 Вт.

Промислові котли мають параметри потужності на порядок вищі та вимагають застосування джерел БП з високими характеристиками.

Загалом потужнісні показники ДБЖ повинні узгоджуватися з сумарною потужністю всіх приладів і агрегатів, що підключаються до пристрою, плюс запас не менше 25%.

Ми пропонуємо – ви обираєте ДБЖ для котлових агрегатів

Одним із пріоритетних напрямків діяльності компанія «Селком Електронік» стало постачання систем гарантованого електроживлення та самостійних компонентів, куди входять різні види акумуляторних батарей та джерел БП. У нас зацікавлений клієнт знайде ДБЖ всіх типів, підбере зовнішні АКБ, що мають різну ємність, і включить до комплектації джерело безперебійного живлення газових котлів. Уся продукція відповідає європейським стандартам, характеризується високою якістю, надійністю в експлуатації.

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція: ДБЖ, ДБЖ для котла, ДБЖ для дому, ДБЖ купити, ДБЖ для комп'ютера, купити ДБЖ, як вибрати ДБЖ, ДБЖ для сервера, джерело безперебійного живлення ціна, джерело безперебійного живлення ДБЖ.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники