Електрощитове обладнання виробництво

Электрощитовое оборудование производство

Важливим елементом будь-якої електромережі є електрощитове обладнання, виробництво якого включає ретельний вибір кожного комплектуючого елемента, якісне складання та відповідність стандартам якості та безпеки.

Електрощитове обладнання: виробництво та види

Щитове обладнання охоплює величезний спектр пристроїв від найпростіших низьковольтних щитків до складних багатосекційних розподільчих шаф. Використовується обладнання в енергетиці, на виробничих підприємствах різних галузей, у житловому фонді, об'єктах міської інфраструктури та поділяється на кілька основних видів.

 1. Головні розподільні щити, що встановлюються на трансформаторних підстанціях, виробничих об'єктах, у багатоповерхових будинках житлового та загального призначення з метою введення та перерозподілу електрики в лініях. У функції ГРУ входить також контроль та захист електрокерованих ліній.
 2. Ввідно-розподільні шафи – електрощитове обладнання, виробництво якого ведеться строго за технічними умовами з конкретною комплектацією. Встановлюють ВРУ на різних об'єктах. Крім прийому та розподілу змінного струму напругою 220 В, ВРУ здійснюють захист відхідних ліній від перевантажень і замикань. У пристрої можуть бути передбачені індукційні або електронні прилади обліку електроенергії.
 3. Автоматичне введення резерву підвищує надійність системи електропостачання. Пристрій має як мінімум два введення, один із них є основним, інший – резервним. Основне призначення АВР – перемикання споживача на додаткову резервну гілку живлення при знеструмленні магістральної мережі. З появою напруги АВР знову перемикає електроживлення навантаження на основне введення.
 4. Конденсаторні установки. Пристрої відносяться до технологічного електрощитового обладнання, на виробництвах вони серйозно знижують втрати в кабельних лініях, що дозволяє зменшити загальне енергоспоживання і скоротити струмове навантаження на лінію. Оскільки агрегат компенсує реактивну потужність обладнання, що створює електромагнітні поля та додаткові навантаження на агрегати, його застосування дозволяє зменшити загальне енергоспоживання та скоротити струмове навантаження на лінію.
 5. Шафи автоматизації – базова складова управління технологічним процесом. Вони задіяні у сучасних автоматичних системах освітлення, вентиляції, опалення. ША виконують діагностику та контроль за роботою обладнання.
 6. Шафи управління оперативним струмом. Пристрої забезпечують техніку, що працює на постійному струмі, енергоживленням та виконує функцію захисту від перебоїв в електропостачанні.
 7. Інше силове електрощитове обладнання, виробництво якого підрозділяється:
  • на щити поверхові, що монтуються на сходових майданчиках, і постачають електроенергію від ВРУ до квартирних щитків;
  • квартирні, напрямні електрострумів по ланцюгах до розеток, освітлення приміщень;
  • щити обліку, які приймають та враховують споживану електроенергію;
  • освітлення, які здійснюють комутацію електроланцюгів у зонах, де передбачено освітлення.

Електрощитове обладнання, виробництво від Селком

Електрощитове обладнання, виробництво кожного виду продукту відрізняється конкретним призначенням, комплектацією, схемою складання та функціоналом.

Співпраця з ТОВ «Селком» дозволяє вам придбати якісну та надійну продукцію, представлену різними електротехнічними пристроями, до яких входять шафи АВР та управління оперативним струмом, щити постійного струму та інша продукція даного сегменту.

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція:  літієві акумулятори, інвертор, електрощитове обладнання, щиток розподільний, гелеві акумулятори ціна, інвертор 12 220в, розподільні щити, інвертор струму, щит постійного струму, щити розподільні електричні, автономні інвертори, авіаційні батареї, авіаційні батареї varta, щити змінного струму.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники