ДБЖ для дому

ИБП для дома

Нестабільна напруга в мережах, що скаче то вгору, то вниз, перебої з електропостачанням приносять незручності і нерідко стають причиною виходу з ладу комп'ютерної та дорогої побутової техніки. Правильний ДБЖ для дому допомагає вберегти обладнання, створити надійний захист.

ДБЖ для дому – типи пристроїв

Сучасний ринок електротехнічного оснащення рясніє різноманітними ДБЖ для дому. Поділяється продукт на три базові типи:

  1. Інтерактивні прилади. Впроваджують з метою захисту складної техніки побутового призначення від частих перепадів напруги у бік підвищення різкого падіння. Під'єднаний до системи прилад створює нормальні параметри живлення навантаження. При стандартному режимі функціонування агрегат комутується паралельно мережі. З появою відхилень напруги включається функція коригування, що виконує релейний блок. У тому випадку, якщо величина напруги стає критично низькою або знижується до нульового значення, відбувається активація авторежиму, що забезпечує роботу від АКБ. ДБЖ для будинку, який виробляють для приватних домогосподарств, оснащують спецсистемою управління на базі мікроконтролера. Такі моделі відрізняються високими технічними характеристиками та низьким споживанням електроенергії.
  2. Резервні. Миттєве реагування приладу на падіння напруги до критичного значення полягає у переході на електроживлення від АКБ. У резервних моделях стабілізацію напруги не передбачають, вони не підходять для встановлення в житлових масивах, де в електромережах часто спостерігаються перепади струму.
  3. З подвійним перетворенням енергії. Належать ДБЖ до інноваційних видів периферійного обладнання, мають прилади різну потужність і характеризуються передовою технологією забезпечення безперервним електроживленням (переходом від штатного на автономний і знову до мережного режиму). Агрегат вибудовує синусоїдальну форму вихідної напруги. Це важливо для житлового фонду, де в системі опалення задіяні газові котли зі складним автокеруванням, суперкомп'ютери та інші об'єкти дорогої електроапаратури.

Дилема: який ДБЖ для дому придбати

ДБЖ, що купується для дому з номінальною потужністю в 4 – 6 кВА, нормально справляється із завданням. З таким пристроєм автономна робота навантаження, що живиться, протікає приблизно від 10-ти до 15-ти хвилин, відповідний проміжок часу забезпечує коректне відключення техніки. Але якщо в будинку встановлена система безпеки, відеоспостереження або пожежно-охоронна сигналізація прибудинкової території, вони вимагають безперебійного гарантованого живлення. Це стосується також опалювальної системи в осінньо-зимовий період.

Зверніть увагу на високопродуктивні та надійні моделі ДБЖ для дому, потенціал яких гарантує автономне живлення протягом кількох годин.

Із захистом систем безпеки будинку та опалювальних пристроїв, надчутливих до якості напруги живлення, впораються інтерактивні моделі ДБЖ для будинку з високими характеристиками. Прилади задовольняють запити щодо тривалості автономної роботи під час знеструмленої магістралі.

ДБЖ для дому в конструктивному відтворенні онлайн призначений для надійного енергопостачання з функціоналом довгострокового резервування. Однак моделі відрізняються досить високим ціновим діапазоном у порівнянні з іншими типами ДБЖ.

Компанія «Селком Електронік» займається постачанням електротехнічного обладнання різноманітного спектру, куди входять ДБЖ різної номінальної потужності та ресурсомісткості. Кожна одиниця товару має сертифікат відповідності.

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція: ДБЖ, ДБЖ для котла, ДБЖ купити, ДБЖ для комп'ютера, купити ДБЖ, як вибрати ДБЖ, ДБЖ для сервера, джерело безперебійного живлення для газового котла, джерело безперебійного живлення ціна, джерело безперебійного живлення ДБЖ.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники