ДБЖ для сервера

ИБП для сервера

Практично кожен офіс, підприємство, установа оснащується серверною та мережевою інфраструктурою, від надійної роботи якої залежить дієздатність усіх підрозділів організації. Отже, ДБЖ для сервера – життєва необхідність. Однак не кожен пристрій здатний забезпечити надійність системи, захистити сервери від втрати важливих даних у моменти сплесків напруги або раптового знеструмлення основної електромагістралі.

ДБЖ для сервера – як вибрати

До джерел БЖ для сервера пред'являються досить високі вимоги, оскільки від їх високонадійного функціонування залежить робота багатьох користувачів і сервісних послуг. Пристрої повинні відповідати критеріям топології, параметрам потужності, ємності АКБ, байпасу.

Щодо схем побудови пристроїв, то моделі з резервною архітектурою для серверів категорично не підходять, оскільки в їхньому функціоналі не передбачена корекція напруги. Застосування пасивних моделей зводиться переважно до домашніх ПК.

ДБЖ, що працюють по лінійно-інтерактивній топології, завдяки вбудованому автоматичному стабілізатору забезпечують захист техніки від серйозних перепадів напруги. Крім надійної захисної функції, ця категорія пристроїв відрізняється економічною витратою ресурсу акумуляторних батарей. Пояснюється це тим, що ДБЖ для сервера переходить на резервну подачу електроструму за рахунок енергії АКБ тільки при повному знеструмленні лінії. Стабілізація виключає потребу перемикання електроживлення від АКБ при відчутних відхиленнях напруги. Для серверного обладнання підходять моделі лише з вихідною суто синусоїдальною напругою. Цю групу блоків ІБ застосовують із корпоративними серверами та мережевим обладнанням.

У системах великих компаній, діяльність яких – телекомунікація та інформаційні технології, задіяні серйозні серверні платформи. Вони вимагають особливо ефективного захисту та стабільності функціонування. Єдине правильне застосування в цих випадках – ДБЖ для сервера, що працює за схемою онлайн. Пристрої чітко коригують напругу, здійснюють подвійне перетворення струму, транслюючи вихід чистий сигнал – синусоїду.

Потужні показники та резервне харчування

Такий показник, як параметр потужності ДБЖ для сервера, варіюється в межах 1000–5000 Вт і більше. Вироби, що володіють потужністю до 2000 Ват, використовують для серверної системи, що налічує невелику кількість пристроїв, що підключаються. Кластерні групи, серверні станції, телекомунікаційне та провайдерське обладнання, що складаються зі значної кількості серверів, потребують підключення до потужних ДБЖ у 4000–5000 Вт.

До важливих показників пристроїв відноситься також час автономного функціонування на повному навантаженні. Для відключення техніки із збереженням усіх даних достатньо 15–20 хвилин. Однак час резервного живлення можна суттєво продовжити за рахунок застосування зовнішніх АКБ. ДБЖ для сервера дозволяють підключати від одного до чотирьох і більше акумуляторів та працювати автономно до кількох годин.

Плюсом ДБЖ для сервера вважається здійснення дистанційного керування підключеними пристроями, наявність енергозберігаючих функцій та пристрою, що перемикає на обхідний режим bypass. Випускають моделі з можливістю сегментування навантажень, що дозволяє при необхідності відключати другорядне обладнання, збільшуючи тим самим автономну роботу найважливішого сектора.

Компанія «Селком Електронік» пропонує споживачеві різні моделі безперебійників з високими технічними характеристиками, широким функціоналом, удосконаленим мікропроцесорним керуванням.

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція: ДБЖ, ДБЖ для котла, ДБЖ для дому, ДБЖ купити, ДБЖ для комп'ютера, купити ДБЖ, як вибрати ДБЖ, джерело безперебійного живлення для газового котла, джерело безперебійного живлення ціна, джерело безперебійного живлення ДБЖ.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники