Джерело безперебійного живлення (ДБЖ)

Источник бесперебойного питания (ИБП)

Збої в подачі електричного струму, суттєві розбіжності параметрів напруги з нормою часто викликають неполадки сучасних електромеханічних приладів, побутової техніки. Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) стає раціональним захистом електротехнічних агрегатів різного призначення.

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ): функціонал і різновиди

Ключова функція пристрою полягає в живленні підключених навантажень, використовуючи накопичену акумуляторами енергію (за відсутності електроструму в основній лінії або виходу його параметрів за рамки допустимих величин). За такою схемою працюють резервні моделі. Вихідний сигнал у пасивних виробах відрізняється формою меандра. Тому пристрої категорично забороняють використовувати із технікою, яка має вагомий компонент індуктивних навантажень.

У конструкціях інтерактивного типу джерело безперебійного живлення (ДБЖ), крім переходу робочого режиму в резервний, здійснює корекцію напруги, фільтрацію перешкод. За формою вихідного сигналу модель може мати ступінчастий варіант або чисту синусоїду.

Прилади останнього покоління сконструйовані таким чином, що в них АКБ постійно заряджаються від основної мережі та передають електрострум перетворювачу. Під'єднані до нього навантаження отримують електроенергію чистої синусоїди та гальванічно не пов'язані з центральною мережею. Таку схему джерела безперебійного живлення (ДБЖ) відносять до подвійного перетворення. Ця категорія пристроїв працює з будь-якими типами апаратури без обмежень, головне, щоб споживаний максимум потужності навантаження відповідав потужним характеристикам пристрою.

У сучасних конструкціях передбачено також штатне програмне забезпечення, за допомогою якого прилад може здійснювати додаткові функції:

  • моніторинг вхідної напруги;
  • контроль температури;
  • відстеження стану заряду АКБ;
  • «холодного старту», що дозволяє включати ДБЖ та подавати на підключену техніку електроенергію, коли в головній лінії немає електроструму.

Промислові моделі: особливості та характеристики

Моделі джерел безперебійного живлення (ДБЖ), що орієнтовані на експлуатацію в промисловому секторі, відрізняються від звичайних офісних і застосовуваних у побуті пристроїв здатністю ефективно функціонувати в непростих умовах. Залежно від конкретного виробництва до них пред'являються певні вимоги: стійкість до вібрацій, безперервної дії магнітних полів, агресивного середовища, запиленості.

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ), що застосовується на виробництві з безперервним технологічним процесом, у медичних установах, у великих ЦОДах та дата-центрах повинно забезпечувати роботу апаратних засобів, електроапаратури, агрегатів тривалим часом резервного електропостачання від АКБ.

Зазвичай виробничі потужності потребують застосування трьохфазних моделей. Що стосується типу пристрою, то вибір залежить від конкретних умов експлуатації. Для систем електропостачання першої категорії надійності використовують пристрої online, функціоналом яких можна керувати дистанційно. Ділянки з незначною відповідальністю постачають приладами резервного або інтерактивного типу.

У постачанні компанії «Селком Електронік» присутні безперебійники, що характеризуються різними параметрами номінальної потужності. Продукт розрахований на широке коло споживачів, які використовують різні види апаратури, техніки.

У нас ви знайдете джерело безперебійного живлення (ДБЖ) для підключення до робочих станцій, відповідальних вузлів, промислових ліній, серверів та іншого електроустаткування. Надійний захист буде забезпечено!

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція:ДБЖ, ДБЖ для котла, ДБЖ для дому, ДБЖ купити, ДБЖ для комп'ютера, купити ДБЖ, як вибрати ДБЖ, ДБЖ для сервера, джерело безперебійного живлення для газового котла, джерело безперебійного живлення ціна.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники