ДБЖ для котла

ИБП для котла

Енергоспоживання різко підвищується з настанням осені та його пік припадає на зиму. Внаслідок аварійних ситуацій часто відключається електроенергія, стрибає напруга. Купивши та встановивши ДБЖ для котла, ви убезпечите автономну опалювальну систему від можливих пошкоджень і несправностей, а при повному знеструмленні центральної лінії дозволите без перерви функціонувати опалювальному обладнанню від резервного джерела.

ДБЖ для котла: типи, що застосовуються в опалювальній системі

Сучасні котли, що працюють на газі, складаються з електродвигуна циркулярного насоса, елементів автоматики. У конструкції передбачено мікропроцесорну систему управління. Деякі модифікації оснащують турбіною, що призначена для газовідведення. Такі складні електротехнічні пристрої надчутливі до якості електроживлення, стабільності напруги. Будь-які збої в мережі можуть спричинити їх несправність, паралізувати нормальне функціонування всієї системи. Попередити подібні проблеми допомагає ДБЖ для котла.

Це обладнання повинно мати певні властивості:

  • мати вихідну напругу синусоїдальної форми, яка забезпечить нормальну роботу всіх елементів системи керування котла;
  • коефіцієнтом гармонік не нижче 5%;
  • тривалим періодом дії в автономному режимі (варіюється від 2-ї до 8-ї години і визначається ємнісними параметрами АКБ);

ДБЖ для котла виробляють за технологіями: Off-line, Line-interactive або On-line.

Перший варіант ДБЖ забезпечує процес резервної роботи, коли в промисловій мережі зникає електропостачання. Це комутаційний вид приладів, їх функціонування базується на реле, що перемикається. При нормальних показниках напруги електрична енергія проходить на вихід ДБЖ, не змінюючись. Коли струм зникає чи параметри напруги змінюються, переходячи значення певного порога, то живлення виконується від АКБ. У конструкцію пристрою включений перетворювач, що генерує синусоїдальний вид напруги. Через реле, що комутує, воно транслюється на вихід пристрою.

Прилади, що випускаються за технологією онлайн, характеризує подвійне перетворення енергії. Вони забезпечують безперебійну роботу при знеструмленні зовнішньої гілки. Електроенергія, що надходить від електричної лінії, випрямляється, проходячи через пристрій перетворювача, трансформується в низьковольтний тип напруги. АКБ функціонує в буферному режимі, безперервно підзаряджаючись. Паралельно в акумуляторі за допомогою випрямляча формується вихідна напруга 220 В.

Джерело безперебійного живлення для котла в лінійно-інтерактивній варіації виконання має вбудований блок АВР, завдяки якому система безвідмовно функціонує.

ДБЖ для котла та акумуляторні батареї

Малопотужний ДБЖ для котла гарантує автономну роботу в середньому протягом десяти хвилин. Цього часу вистачить, щоб правильно вимкнути пристрої. Для нормальної життєдіяльності опалювального обладнання у тимчасовому відрізку від двох-восьми годин використовують ДБЖ, в яких передбачено підключення до зовнішніх акумуляторів.

В асортименті компанії «Селком Електронік» для цього ви знайдете АКБ різної ємності.

Для промислових об'єктів різних галузей пропонуємо ДБЖ із високими робочими характеристиками торгової марки Gutor. Вся продукція сертифікована за стандартами української системи УкрСЕПРО.

Якщо у вас виникають сумніви у виборі ДБЖ, наші профі завжди порадять кілька моделей у різних варіаціях виконання та ціни.

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція: ДБЖ, ДБЖ для дому, ДБЖ купити, ДБЖ для комп'ютера, купити ДБЖ, як вибрати ДБЖ, ДБЖ для сервера, джерело безперебійного живлення для газового котла, джерело безперебійного живлення ціна, джерело безперебійного живлення ДБЖ.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники