ДБЖ для комп'ютера

ИБП для компьютера

Знеструмлення електролінії та нестабільність параметрів мережі живлення – серйозна проблема для комп'ютерних пристроїв та оргтехніки. ДБЖ для комп'ютера виключає ризик втрати потрібних даних – результатів багатоденної праці. Головне завдання приладу є вторинне електроживлення. Пропадає централізоване електропостачання та блок у тисячні частки секунди забезпечує постачання електрики від АКБ підключені до нього комп'ютер та периферійну техніку.

ДБЖ для комп'ютера – три основні види

Пропонований виробниками продукт поділяють на групи з побудови та принципу роботи. Перший тип пристроїв відноситься до резервних, працюють вони за простою схемою. За наявності електроенергії в центральній електролінії та напруги в межах встановленої норми подача живлення технічних засобів здійснюється безпосередньо від промислових мереж. Сталися неполадки, знеструмлення або серйозні відхилення параметрів напруги від стандартних показників  ДБЖ для комп'ютера переходить до резервного живлення. При цьому пристрій працює як інвертор, перетворюючи напругу від АКБ на виході 220В. Запас енергії безперебійника дає можливість завершити роботу ПК та іншої техніки (загалом батарея забезпечить близько 10-ти, максимум 15-ти хвилин роботи).

Якщо в електромережах спостерігаються часті стрибки напруги, то потрібен додатковий стабілізатор, або лінійно-інтерактивний варіант приладу. У його схемі передбачений стабілізатор, він допомагає отримати вихідну регульовану напругу. Пристрій, керований мікропроцесором, здійснює перемикання на живлення від батарей виключно при повному знеструмленні основної електромережі. Продукт цієї групи ДБЖ для комп'ютера – оптимальний варіант для підключення до домашнього ПК.

На вищому рівні технологічності стоять джерела БЖ безперервної дії (онлайн). Їх ще називають обладнанням подвійного перетворення, оскільки прилади здійснюють трансформацію вхідного змінного електроструму на постійний і знову перетворюють його на змінний. Апарати забезпечують високу надійність захисту навантаження та зразкову стабільність характеристик на виході. Ця група ДБЖ відрізняється високою вартістю та використовується в основному для професійних апаратно-програмних комплексів і підтримки цілих локальних комунікаційних мереж.

Характеристики потужності ДБЖ для комп'ютера

За параметрами потужності у вольтамперних характеристиках ДБЖ поділяють:

  • на обладнання малопотужні до 1000 ВА, яке застосовують переважно з метою захисту персональних комп'ютерів;
  • джерела БЖ середніх параметрів потужності, які варіюються в діапазоні 1000 ВА – 5000 ВА (сфера використання – невеликі локальні мережі та малі серверні системи);
  • безперебійники з показниками потужності понад 5000 ВА, орієнтовані на безпеку великої групи комп'ютерів і крупних професійних серверів.

Додатковий функціонал

Сучасний ДБЖ для комп'ютера часто оснащується вбудованим програмним забезпеченням. Підключають пристрій до ПК, використовуючи USB-кабель. На інтерфейсі відображається стан самого приладу та електромережі на даний момент. При виникненні критичної ситуації тривалий збій в електромережі програма в автоматичному режимі зберігає обсяг інформації кожної відкритої програми.

Важливе значення має функціонал, що називається «холодним стартом». Під цим терміном мають на увазі можливість увімкнення ДБЖ для комп'ютера, якщо в електромережі живлення напруга відсутня.

У програмі пріоритетних поставок електротехнічних пристроїв компанії «Селком Електронік» особливу нішу займають джерела БЖ. Усі пристрої відповідають високим споживчим вимогам та супроводжуються інструктивними документами.

Можливо, Вам також буде цікава наступна продукція: ДБЖ, ДБЖ для котла, ДБЖ для дому, ДБЖ купити, купити ДБЖ, як вибрати ДБЖ, ДБЖ для сервера, джерело безперебійного живлення для газового котла, джерело безперебійного живлення ціна, джерело безперебійного живлення ДБЖ.

Акумуляторні батареї
Перетворювачі
Проектні роботи
Виробники